EN

Můj život v jeho tlapkách

Wendy Hillingová


Wendy Hillingová trpí nemocí motýlích křídel, která způsobuje, že se jí při sebemenším nárazu trhá kůže. Zlatý retrívr Ted, kterého Wendy vycvičila, je pro ni nepostradatelným společníkem. Pomohl jí vrátit sebedůvěru a nezávislost, Wendy se na něj naprosto spoléhá a on už jí zachránil život tolikrát, že to přetala počítat. Inspirativní příběh vypráví o neobyčejném poutu mezi nimi.

Detailní informace

Žánr chovatelství
Jazyk čeština
Původní název My Life In His Paws: The Story of Ted and How He Saved Me
Počet stran 256
EAN 9788020442475
Datum vydání 01.03.2017
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Hmotnost 0
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Wendy Hillingová trpí vzácnou genetickou vadou označovanou jako nemoc motýlích křídel. Ta způsobuje, že se jí při sebemenším nárazu trhá kůže a naskakují puchýře.

Zlatý retrívr Ted, kterého Wendy spolu s „Psími společníky“ vycvičila, je zřejmě jediným asistenčním psem v Británii, který je oporou osobě postižené touto nemocí. Pomohl jí vrátil sebedůvěru a nezávislost. Wendy se teď na Teda naprosto spoléhá a on už jí zachránil život tolikrát, že to přestala počítat.

Můj život v jeho tlapkách je příběh, který dojme a zahřeje u srdce. Je o vztahu člověka a zvířete, o životě s postižením, o překonávání strastí stejně jako o mimořádných zvířecích schopnostech.

Inspirativní příběh o neobyčejném poutu mezi Wendy a Tedem je současně příběhem o autorčině podivuhodném životě, o její nemoci a celoživotním boji s nepřízní osudu i o tom, jaký převrat v jejím životě Ted způsobil.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM