EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Melánie a její praštěná rodinka

Zdeňka Bellingerová


Velké prázdninové dobrodružství pro malé čtenáře
Jmenuji se Melánie a ráda bych vám představila svou úžasně bláznivou rodinu. Právě teď jsem s babičkou na prázdninách u strýčka Cyrila ve vesničce Bodlákov. Strýc žije se synem Davidem a psem Šmajdou ve staré vile a neohroženě se pouští do různých oprav. Většinou ale způsobí víc škody než užitku. Víte, jak se kácí stará hrušeň nebo malují pokoje v podkroví? Nebo jak se utíká před hladovými bernardýny? Že ne? Tak se připravte, protože vám to popíšu do těch nejzábavnějších detailů!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Michal Sušina
Jazyk čeština
Počet stran 72
EAN 9788025357118
Datum vydání 21.04.2022
Věk od 9
Formát 160x230 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,284
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jmenuju se Melánie a s babičkou trávíme prázdniny na vesnici u strýce Cyrila. Jeho krásná vila, kde bydlí se synem Davidem a psem Šmajdou, má svá nejlepší léta za sebou, a tak se strýček neohroženě pouští do všemožných oprav. Většinou způsobí víc škody než užitku, naštěstí má ale báječné sousedy, kteří vždy rádi pomohou.

Naše praštěná rodinka má zvláštní dar. Běžné situace se v jejím podání mění v humorná dobrodružství, takže je u nás pořád veselo. Jestli se také chcete od srdce zasmát, přečtěte si, jak jsme káceli hrušeň, malovali podkroví, lakovali staré dveře nebo prchali před hladovými bernardýny…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Zdeňka Bellingerová

Zdeňka Bellingerová

Narodila se v Praze. Ráda cestuje a poznává nová místa, ale nade vše ráda se vrací do Prahy, kde trvale žije. Praha, stará, historická a tajemná, ji fascinuje svými příběhy už od malička, kdy jí babička vyprávěla tajemné historky o pražských strašidlech. Babiččino vyprávění, předčítání a výpravy do knihoven ji nemrzely ani tehdy, kdy už dávno uměla číst sama, a tehdy vznikla její láska k psanému slovu. Od dětství si ráda hrála se slovy, vymýšlela příběhy, z prázdnin psala kamarádům dlouhé dopisy. Nakonec zjistila, že nejlepší příběhy píše sám život. Protože vyrostla ve velké a laskavé rodině a dokáže na běžné situace nahlížet s humorem a nadhledem, má historek v zásobě nepřeberné množství a je ráda, když se o některé z nich může se čtenáři podělit.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM