EN
4,3
( 3 )

Humorná young adult sci-fi o napínavé cestě na Mars, ve které nechybí špetka tajemství, přidrzlá umělá inteligence ani něco málo vražd.
Eddie žije v době, kdy se lidstvu podařilo zničit si matičku Zemi pod nohama. Ty si dnes užíváš přírodní jídlo a v zimě řádíš v kupách sněhu, ale Eddie se musí ze Země odstěhovat, aby přežila. Jako jedna z mála dostane šanci začít nový život na Marsu. Má štěstí, protože naprostá většina lidí bude prostě ponechána napospas pomalé a bolestivé smrti. Některé lidi na palubě evakuační lodi to opravdu hodně naštve. Tak moc, že jsou schopni zabít.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788076502116
Datum vydání 18.01.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,352
Typ Kniha
Vazba vázaná s potahem z jiného materiálu

Eddie žije v době, kdy se lidstvu konečně podařilo zničit si matičku Zemi pod nohama.

Není to tak vzdálená budoucnost, jak si možná myslíš. Ty si dnes užíváš přírodní jídlo a v zimě řádíš v kupách sněhu, ale Eddie se musí ze Země odstěhovat, aby vůbec přežila. Jako jedna z mála dostane šanci začít nový život na té malé červené planetě za Zemí. Má štěstí, protože naprostá většina lidí bude prostě ponechána napospas pomalé a bolestivé smrti. To není příliš spravedlivé, že? Některé lidi na palubě evakuační lodi, která míří k Marsu, to opravdu hodně naštve. Tak moc, že jsou schopni zabít.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Petra Holková
Skvělá a napínavá kniha odehrávající se ve vesmírné lodi. Jediné, co se mi nelíbilo byl konec. Nemám ráda otevřené konce. 🙈

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM