EN

POUZE DNES! SLEVA 29 % NA VŠE + DETEKTIVKA JAKO DÁREK

Okamžik pravdy

Kasie Westová


Stačí jeden pohled… a už v tom plaveš
Šestnáctiletá Hadley Mooreová přesně ví, kým je: plavkyní, která získá stipendium na univerzitě. A i když to její bolavá ramena nijak netěší, tomuhle cíli obětuje vše. Takže když ji při tréninku rozhodí kluk v kostýmu akčního hrdiny Heatha Halla, vůbec ji to nepobaví. Právě naopak – aby dalším vyrušením předešla, začne pátrat po jeho identitě. Rozluštit tuhle záhadu ale nebude lehké… Zvlášť když má plnou hlavu kluka, po kterém by rozhodně toužit neměla.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Moment of Truth
Původní jazyk angličtina
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 288
EAN 9788076612969
Datum vydání 11.10.2021
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,405
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Hadley Moorová v šestnácti letech přesně ví, kým je - plavkyně, která díky tomuto sportu získá stipendium na univerzitu. A tomuhle cíli obětuje vše. Takže když jeden z jejích tréninků naruší záhadný kluk v kostýmu akčního hrdiny Heatha Halla, není pobavená. Místo toho se rozhodne, že zjistí, kdo to byl, aby dalším vyrušením předešla. Překvapí ji, kolik potenciálních kandidátů se za maskou Heatha Halla může skrývat - včetně jejího bývalého nebo kluka, do kterého je zakoukaná její nejlepší kamarádka. Podaří se jí tuhle záhadu rozklíčovat? Zvlášť když má plnou hlavu kluka, po kterém by rozhodně toužit neměla?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Kasie Westová

Kasie Westová

Kasie Westová je úspěšnou a oceňovanou autorkou mnoha knih pro děti a dívky. Vystudovala Fresno State University a stále žije v Kalifornii se svými čtyřmi dětmi a manželem. Většinu času se snaží uniknout kalifornskému vedru. Kromě psaní miluje také wakeboarding, rockové balady a čtení dlouho do noci.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - Okamžik pravdy

...Okamžik pravdy je napsaný neuvěřitelně čtivě a chytlavě. Romantika je sice předvídatelná, ale to k těmhle knihám patří, ale zase pomalá a nenásilná. Opět nechybí vážnější témata, ale vše se nese v odlehčeném duchu a nikdy se nezaryje hlouběji....
NAPIŠTE NÁM