EN

V prázdnotě

Filip Kurečka

5,0
( 3 )

Sci-fi román odehrávající se v temném vesmíru. Příběh, který zaujme především vesmírné dobrodruhy.
Probudil se ve spánkové komoře na obrovské vesmírné lodi. Nepamatuje si kdo je, kde je, ani jak se sem dostal. Plavidlo je plné zmrazených mrtvých lidí a on jediný je naživu. Při postupném vybavování si své identity se setkává s nejednou překážkou. Jeho jediným společníkem se mu stává umělá inteligence v lodních počítačích. Ochrání spolu s ní svou loď před nebezpečným polem asteroidů a nevítaným hostem?

Detailní informace

Žánr sci-fi
Jazyk čeština
Počet stran 280
EAN 9788076502444
Datum vydání 26.04.2021
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,307
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Probudil se ve spánkové komoře na obrovské vesmírné lodi. Nepamatuje si kdo je, kde je, ani jak se sem dostal. Plavidlo je plné zmrazených mrtvých lidí a on jediný je naživu. Při postupném vybavování si své identity se setkává s nejednou překážkou. Jeho jediným společníkem se mu stává umělá inteligence v lodních počítačích. Ochrání spolu s ní svou loď před nebezpečným polem asteroidů a nevítaným hostem? Na pomoc jim sice vyráží nová loď s posádkou, stihne se k nim ale dostat včas?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Tom Ko
Kníhu jsem podpořil už v předprodeji a teď už ji mám doma. Je úžasná. Jako prvotina má svoje mouchy ale příběh se dobře čte a je svižný a jasný. No a hlavně je to české scifi, těch není zrovna moc :D

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM