EN

Protančit se životem

Zdeněk Chlopčík, Viola Kučerová

5,0
( 1 )

Obávaný porotce televizní show upřímně o svých životních výhrách i ztrátách.
Tento otevřený rozhovor vám představí Zdeňka Chlopčíka nejen jako tanečního mistra a přísného porotce fenoménu StarDance, ale i jako milujícího tátu a manžela, galantního společníka, muže s vášní pro život a tanec či oblíbeného souseda a kamaráda. Jako člověka, který dělá i chyby a umí si je přiznat. Scházet nebude jeho profesionální pohled na současný tanec a nahlédnutí do zákulisí oblíbené televizní soutěže. Na pár otázek odpoví novinářce Viole Kučerové také Zdeňkovy tři děti a jeho manželka Brigita.

Detailní informace

Žánr rozhovor
Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026438946
Datum vydání 11.11.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,425
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tento otevřený rozhovor vám představí Zdeňka Chlopčíka nejen jako tanečního mistra a přísného porotce fenoménu StarDance, ale i jako milujícího tátu a manžela, galantního společníka, muže s vášní pro život a tanec či oblíbeného souseda a kamaráda. Jako člověka, který dělá i chyby a umí si je přiznat. Scházet nebude jeho profesionální pohled na současný tanec a nahlédnutí do zákulisí oblíbené televizní soutěže. Osobní zkušenost do knihy přidaly i Zdeňkovy tři děti a manželka Brigita.

Autorkou je novinářka a moderátorka Viola Kučerová, která má na kontě interview s mnohými osobnostmi z kultury (mezi kterými nechybí např. Jiří Bartoška, Jan Svěrák nebo Miloš Forman). Tento rozhovor se Zdeňkem Chlopčíkem je první, který vychází knižně.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík

Zdeněk Chlopčík (* 29. ledna 1957 Ostrava) je český tanečník. Absolvoval Strojní fakultu ostravské Vysoké školy báňské, pracoval jako projektant ve Vítkovicích a roku 1990 založil soukromou taneční školu Elán. Dvakrát se stal mistrem republiky v latinskoamerických tancích a deseti tancích. Vlastní aktivní kariéru ukončil v roce 1996. Od roku 2006 působí bez přestávky v porotě taneční soutěže České televize nazvané StarDance …když hvězdy tančí.Výkony soutěžících hodnotil také ve slovenské obdobě této soutěže pojmenované Let's Dance.
Zobrazit profil autora

Viola Kučerová

Viola Kučerová

Během studia bohemistiky a germanistiky začala moderovat v rádiu a v České televizi, působila i jako tisková mluvčí. Prioritou se pro ni postupně stala interview s osobnostmi z oblasti kultury. Rozhovor se Zdeňkem Chlopčíkem je první, který vychází knižně.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM