EN

Fermentujeme se Superkvašáky

Zdravě, lehce a zábavně

Eva Horáčková


Jak na fermentované potraviny k podpoře zdraví, silné imunity a energie
Tato knížka je pro všechny, kteří se zajímají o své zdraví a chtějí si obohatit jídelníček o výživné a chutné fermentované potraviny. Dozvíte se v ní spoustu zajímavých informací, praktických tipů, pochopíte principy fermentace, objevíte spoustu nových receptů nejen na fermentované potraviny, ale také na jídla z nich. Vše co nejjednodušeji, krok za krokem a z dostupných surovin rostlinného původu. Zjistíte, že fermentace není vůbec tak složitá, jak jste si mysleli.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026438953
Datum vydání 25.10.2021
Věk od 14
Formát 170x243 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,693
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tato knížka je pro všechny, kteří se zajímají o své zdraví a chtějí si obohatit jídelníček o výživné a chutné fermentované potraviny – ať už vlastnoručně vyrobené, anebo kupované. Dozvíte se v ní spoustu zajímavých informací, praktických tipů, pochopíte principy fermentace, objevíte spoustu nových receptů nejen na fermentované potraviny, ale také na jídla z nich. Vše co nejjednodušeji, krok za krokem, z pohodlí domova a z dostupných surovin rostlinného původu. Naučíte se experimentovat a zjistíte, že fermentace není vůbec tak složitá, jak jste si mysleli.

Tak se pojďte nadchnout a proniknout do tohoto neuvěřitelně pestrého světa možností a chutí.

Přeji vám, aby vám fermentování dělalo radost a pomohlo vám na cestě za zdravím, silnou imunitou, energií a radostí ze života.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM