EN

Máma na třetí

Karolína Tišerová


Mateřstvím vede mnoho cest a tohle je ta naše!
Autorčina velmi otevřená zpověď o její cestě trojitým mateřstvím, od plánování těhotenství až po nástup dětí do školky, která se s každou z jejích tří dcer až neuvěřitelně liší. I potřetí to může být jako poprvé, a ne vždy jde všechno hladce. Žádná cesta mateřstvím není špatná, a navíc jich existuje neuvěřitelné množství. Stačí si jen vybrat, po které se vydáte, anebo zkuste jednu, a pokud to nevyjde, přejdete na další. Hlavní je, aby ta zvolená cesta vyhovovala vašemu dítěti a především vám samotným!

Detailní informace

Ilustrátor Dana Morávková
Jazyk čeština
Počet stran 170
EAN 9788026436898
Datum vydání 19.07.2021
Věk od 18
Formát 243x246 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,881
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autorčina velmi otevřená zpověď o její cestě trojitým mateřstvím, od plánování těhotenství až po nástup dětí do školky, která se s každou z jejích tří dcer až neuvěřitelně liší. I potřetí to může být jako poprvé, a ne vždy jde všechno hladce! Na začátku je nadšené očekávání, silná touha, ale i neodbytné obavy, zato na konci čeká nekonečná mateřská láska, bezmezná motivace a vnitřní síla…

Tato kniha je laskavým pohlazením nejen pro ženy, které mateřství teprve čeká, ale také přátelským povzbuzením a podnětnou inspirací pro mámy, které už na svoji cestu mateřstvím vykročily, ale nejsou si jisté, zda se vydaly správným směrem.

Žádná cesta mateřstvím není špatná, a navíc jich existuje neuvěřitelné množství. Stačí si jen vybrat, po které se vydáte, anebo zkuste jednu, a pokud nevyjde, přejdete na další. Také jich můžete zkombinovat víc a vytvořit si svou vlastní zlatou střední cestu. Hlavní je, aby vyhovovala vašemu dítěti a vám samotným.

„MATEŘSTVÍM VEDE MNOHO CEST A TOHLE JE TA NAŠE.“

Karol Tišerová je především mámou,

která se snaží jít na výchovu a vzdělání svých dětí jiným způsobem

kterou fascinuje, jak je každé dítě jiné, jedinečné a své

která svou cestou inspiruje ostatní mámy.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM