EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Máma na třetí

Karolína Tišerová


Mateřstvím vede mnoho cest a tohle je ta naše!
Autorčina velmi otevřená zpověď o její cestě trojitým mateřstvím, od plánování těhotenství až po nástup dětí do školky, která se s každou z jejích tří dcer až neuvěřitelně liší. I potřetí to může být jako poprvé, a ne vždy jde všechno hladce. Žádná cesta mateřstvím není špatná, a navíc jich existuje neuvěřitelné množství. Stačí si jen vybrat, po které se vydáte, anebo zkuste jednu, a pokud to nevyjde, přejdete na další. Hlavní je, aby ta zvolená cesta vyhovovala vašemu dítěti a především vám samotným!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Dana Morávková
Jazyk čeština
Počet stran 170
EAN 9788026436898
Datum vydání 19.07.2021
Věk od 18
Formát 243x246 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,881
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autorčina velmi otevřená zpověď o její cestě trojitým mateřstvím, od plánování těhotenství až po nástup dětí do školky, která se s každou z jejích tří dcer až neuvěřitelně liší. I potřetí to může být jako poprvé, a ne vždy jde všechno hladce! Na začátku je nadšené očekávání, silná touha, ale i neodbytné obavy, zato na konci čeká nekonečná mateřská láska, bezmezná motivace a vnitřní síla…

Tato kniha je laskavým pohlazením nejen pro ženy, které mateřství teprve čeká, ale také přátelským povzbuzením a podnětnou inspirací pro mámy, které už na svoji cestu mateřstvím vykročily, ale nejsou si jisté, zda se vydaly správným směrem.

Žádná cesta mateřstvím není špatná, a navíc jich existuje neuvěřitelné množství. Stačí si jen vybrat, po které se vydáte, anebo zkuste jednu, a pokud nevyjde, přejdete na další. Také jich můžete zkombinovat víc a vytvořit si svou vlastní zlatou střední cestu. Hlavní je, aby vyhovovala vašemu dítěti a vám samotným.

„MATEŘSTVÍM VEDE MNOHO CEST A TOHLE JE TA NAŠE.“

Karol Tišerová je především mámou,

která se snaží jít na výchovu a vzdělání svých dětí jiným způsobem

kterou fascinuje, jak je každé dítě jiné, jedinečné a své

která svou cestou inspiruje ostatní mámy.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM