Kamo 1 – Nápad století | Albatrosmedia.cz
EN

Kamo 1 – Nápad století

Daniel Pennac


První díl z oblíbené tetralogie francouzského romanopisce Daniela Pennaca, která nám důvěrně připomíná Sempého Mikulášovy patálie.
Kamo je kamarád do nepohody, skvělý spolužák, po jakém asi každý kluk touží… Jinak ovšem neřízená střela uvádějící do rozpaků nejednoho učitele. S výjimkou třídního Margerella. První díl z oblíbené tetralogie francouzského romanopisce Daniela Pennaca, která nám důvěrně připomíná Sempého Mikulášovy patálie.

Detailní informace

Ilustrátor Tadeáš Kotrba
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788087596098
Datum vydání 08.10.2012
Věk od 10
Formát 125x180 mm
Nakladatelství Meander
Edice Modrý slon
Hmotnost 0,215
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

"Známý francouzský spisovatel Daniel Pennac oceněný v Paříži takovými cenami, jako jsou Prix Ulysse – 2000 nebo Prix Renaudot – 2007, velmi rád píše také pro děti. Vtipné ilustrace jsou od mladého talentovaného malíře Tadeáše Kotrby.

Kamo je kamarád do nepohody, skvělý spolužák, po jakém asi každý kluk touží… Jinak ovšem neřízená střela uvádějící do rozpaků nejednoho učitele. S výjimkou třídního Margerella. Zmíněných nápadů století je však Kamo za den schopen dostat hned několik, a tak není divu, že ne všechny sklízejí úspěch. Alespoň ne na první pohled. Jak zvládnout situaci, která se třídním vtipálkům vymkla z rukou, a neztratit oblíbeného učitele, jehož ze dne na den postihl náhlý rozklad osobnosti, to je věru pořádný úkol pro budoucí žáky obávaného druhého stupně, o němž kolují ty nejhorší zprávy."

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM