EN

Kamo 3 - Agentura Babylon

Daniel Pennac


Další díl z oblíbené tetralogie francouzského romanopisce Daniela Pennaca, která nám důvěrně připomíná Sempého Mikulášovy patálie.
Další čtyřka z angličtiny na vysvědčení – a Taťána, Kamova matka, ta se umí rozzlobit! To je nesnesitelná urážka matek, jež perfektně vládnou více jazyky. Kamo je postaven před ultimátum – musí se naučit jazyk Williama Shakespeara za pouhé tři měsíce, nemá ani den navíc. Ovšem jak na to? Další díl z oblíbené tetralogie francouzského romanopisce Daniela Pennaca, která nám důvěrně připomíná Sempého Mikulášovy patálie.

Detailní informace

Ilustrátor Tadeáš Kotrba
Počet stran 76
EAN 9788087596302
Datum vydání 16.10.2013
Věk od 10
Formát 125x80 mm
Nakladatelství Meander
Edice Modrý slon
Hmotnost 0,262
Typ Kniha
Vazba vázaná s papírovým potahem bez laminace

Další čtyřka z angličtiny na vysvědčení – a Taťána, Kamova matka, ta se umí rozzlobit! To je nesnesitelná urážka matek, jež perfektně vládnou více jazyky. Kamo je postaven před ultimátum – musí se naučit jazyk Williama Shakespeara za pouhé tři měsíce, nemá ani den navíc. Ovšem jak na to? Taťána má řešení – anglická pen-friendka. Ale pozor, ta Kamova nemá nic společného s pen-friendy v tom pravém smyslu slova. Cathy se ukáže jako zvláštní, velmi zvláštní, vyloženě znepokojující…

Musíme zachránit Kama!

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM