EN

Zeměmíry

Nikola Valová


Žádný život není obyčejný. Slunce svítí pro všechny.
V prosluněném australském Queenslandu žijí zástupy krásných, úspěšných, dokonale opálených lidí – Andrew Newman mezi ně však rozhodně nepatří. Je to jen obyčejný úředník bez ambicí, který se po smrti svých rodičů rozhodne pro sebevraždu. Než však na internetu zjistí, jak na to, začnou mu chodit tajemné dopisy s povídkami. Kdo je píše a proč se o Andyho zajímá? Svět v příbězích ho zcela pohltí. A to ještě netuší, že se brzy protne s jeho realitou…

Detailní informace

Žánr román
Jazyk čeština
Původní název Zeměmíry (prac.)
Počet stran 264
EAN 9788026719656
Datum vydání 25.03.2021
Věk od 18
Formát 120x190 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,386
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Prosluněná Austrálie minulého a současného století. Obyčejný úředník Andy Newman se rozhodne se svým obyčejným životem skoncovat. Jednoho dne však začne dostávat anonymní dopisy. Pisatel mu v nich posílá příběhy neznámých, navzájem propojených lidí, které ho nutí vzpomínat na jeho vlastní žalostný život. Kdo a proč mu dopisy posílá? Podaří se mu Andyho přesvědčit, že jeho existence není zbytečná? A jaký je osud záhadného pisatele? Zdá se, že obyčejný tu není vůbec nikdo.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nikola Valová

Nikola Valová

Vystudovala žurnalistiku a právě během studií na Karlově univerzitě dostala příležitost odjet do Austrálie. Splnil se jí tak sen, který nosila v hlavě od čtrnácti let. Dodnes nemůže uvěřit tomu, že na svou vytouženou metu dosáhla. Výlet přes poušť k posvátnému místu Uluru považuje za svůj nejúžasnější zážitek. Dnes se kromě psaní věnuje józe, technikám dechu, herectví a cestování. V březnu 2020 jí vyšla první kniha Namazaným dolů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM