EN

Knihovna mého srdce

Freya Sampson


Zachraňte knihovnu!
Mladá knihovnice June Jonesová nikdy neopustila ospalé anglické městečko, kde vyrůstala. Nejraději tráví čas ponořená do stránek knih. Ale když její knihovně hrozí uzavření, je June nucena vystoupit zpoza polic, aby zachránila srdce své komunity i místo, které uchovává nejdražší vzpomínky na její matku. V boji se k ní s vervou připojuje několik svérázných místních obyvatel. A možná že v zápase o svou knihovnu může June zachránit i sama sebe.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Klára Krasula
Počet stran 320
EAN 9788026722267
Datum vydání 17.03.2022
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,352
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Mladá knihovnice June Jonesová nikdy neopustila ospalé anglické městečko, kde vyrůstala. Nejraději tráví čas ponořená do stránek knih. Ale když její knihovně hrozí uzavření, je June nucena vystoupit zpoza polic, aby zachránila srdce své komunity i místo, které uchovává nejdražší vzpomínky na její matku. V boji se k ní s vervou připojuje několik svérázných místních obyvatel. A možná že v zápase o knihovnu může June zachránit i sama sebe.

Freya Sampson pracuje jako producentka v britské veřejnoprávní televizi Channel 4. Vystudovala historii na Cambridgeské univerzitě a absolvovala kurz tvůrčího psaní na Faber Academy. Žije v Londýně s manželem, dvěma dětmi a asociální kočkou. Knihovna mého srdce je její debutový román.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM