EN

Moje sváteční pečení

Josef Maršálek


Stylové recepty, nádherné fotografie, nečekané chutě. Pečte s populárním českým cukrářem!
Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco výjimečného. Podělím se s vámi také o své tajné tipy, takže společně zvládneme cukrařinu špičkové úrovně přímo u vás doma. Pojďme se do toho pustit – sladce, s láskou a společně!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788075977519
Datum vydání 08.10.2020
Věk od 15
Formát 200x230 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,872
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Přemýšlíte, jak dodat svátečnímu pečení jiskru? Zkuste tentokrát rozvonět svou kuchyni trochu jinak! V šedesáti unikátních receptech inspirovaných dětstvím, zážitky z cest i aktuálními světovými trendy vám ukážu, jak z klasického cukroví udělat něco výjimečného. Podělím se s vámi také o své tajné tipy, takže společně zvládneme cukrařinu špičkové úrovně přímo u vás doma. A co vás všechno čeká? Sušenky s polevou z pomerančové vody, fíkový salám s rumem a pistáciemi, makové tyčky s meruňkovou marmeládou, kakaové dortíčky s medovou pláství, perníkový řez s želé ze svařeného vína nebo třeba smažené tvarohové vločky. Pojďme se do toho pustit – sladce, s láskou a společně!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

Sandra Lutonská
Byla jsem nadšená já jako kupující a byla nadšená i moje mamka jako obdarovaná. Knížka je velmi přehledně uspořádaná a mohu říct, že je to jedna z mála kuchařek, podle kterých mám hned chuť něco upéct. U jiných se sice často rozplývám nad krásnými fotkami, ale mnohdy mě odradí složitý postup nebo nedostupnost surovin. A tady můžu říct, že už se chystám si od mamky knížku zase půjčit a potrénovat nějaké recepty na vánoce :-) Zvažuji objednání druhé knížky o cukrařině u Ježíška.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Josef Maršálek

Josef Maršálek

Mistr cukrář, který se v devatenácti letech vydal za svým snem a místo učitelem se stal na sedm let součástí nejlepšího kulinárního týmu Evropy, s nímž pekl dobroty i pro anglickou královnu. Své zkušenosti sbíral po celém světě – procestoval Evropu a působil i v Indii v nejlepší tamní patisserii, aby se nakonec vrátil zpět do Česka, založil vlastní firmu a natočil nejúspěšnější světovou show o pečení. Pořádá kurzy, poskytuje konzultace majitelům cukráren i kaváren a prostřednictvím kuchařek plných svých nejoblíbenějších receptů se rozhodl podělit o všemožná sladká tajemství.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM