EN

Dovolená očima delegátky

Pod maskou ráje

Jitka Herzánová

4,6
( 11 )

Po přečtení knížky již nikdy nepocítíte potřebu zvyšovat hlas na jakéhokoli pracovníka z oblasti služeb.
Byli jste někdy na dovolené s cestovní kanceláří? Staral se tam o vás delegát? Jaký byl? Ochotný, milý, drzý, k ničemu? Záviděli jste mu, že se může celé léto válet po pláži, a ještě je za to placený? A napadlo vás někdy, jak celou sezonu letních dovolených vnímá on? Zvu vás na exkurzi do tří horkých řeckých dní z pohledu delegátky. Knížka k zasmání i k zamyšlení vám zajisté zpříjemní čas nejen na dovolené.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026431817
Datum vydání 20.07.2020
Věk od 18
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,484
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Byli jste někdy na dovolené s cestovní kanceláří? Staral se tam o vás delegát? Jaký byl? Ochotný, milý, drzý, k ničemu? Záviděli jste mu, že se může celé léto válet po pláži, a ještě je za to placený? A napadlo Vás někdy, jak celou sezonu letních dovolených vnímá on?

Zvu Vás na exkurzi do tří horkých řeckých dní z pohledu delegátky. Knížka k zasmání i k zamyšlení vám zajisté zpříjemní čas nejen na dovolené. Věřím, že většina z vás po jejím přečtení již nikdy nepocítí potřebu zvyšovat hlas na jakéhokoli pracovníka z oblasti služeb.

Jako bonus se během četby seznámíte s přibližně padesáti nejčastěji používanými řeckými frázemi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Vynikajici. Vtipne a desive soucasne. Protoze vedet, ze je kolem nas stale tolik idiotu, je vazne hruza. Po precteni maji vsichni delegati muj bezmezny obdiv, ja bych to nevydrzela ani hodinu, natoz i nekolik let.
Ondřej Herzán
Jako příbuzný autorky logicky nebudu nestranný, neboť některé popisované příhody znám z jejího vyprávění. Nicméně musím smeknout. Jitce se povedlo velmi barvitě (a dá se říci i šťavnatě) vykreslit "dovolenou z druhé stránky" se vším, co s tím souvisí. Organizační vypětí, stres, nevyspání, nekončící souboj s více či méně závažnými dotazy klientů, ale i příhody náležitě dramatické. Z některých dialogů skoro mrazí. Skoro se nabízí otázka,zda je vůbec možné za pouhé tři dny zažít tolik dějových zápletek a nezbláznit se z toho. I kdyby se jednalo o pomyslný "výběr z hroznů", nic to neubírá na autenticitě a svižném spádu celé knihy.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jitka Herzánová

Jitka Herzánová

Jitka Herzánová (* 1986 v Třebíči) se nikdy moc nedokázala udržet na jednom místě. Již během studií ji bavilo poznávat, většinou autostopem, krásy Evropy a po ukončení škol různorodého zaměření vyrazila i dále. Navštívila téměř 50 zemí, ale nejblíže má k Řecku, kde posledních 7 let působí jako delegátka. Mimoto pracovala jako servírka, barmanka, lovkyně vačic, průvodkyně poznávacích zájezdů (Vietnam, Malajsie, Indie, Nový Zéland a Evropa), učitelka angličtiny a sběračka nejrůznějších plodů. Momentálně žije v Praze a nemůže se dočkat, až se svět uzdraví a ona se bude moci znovu vydat na cesty.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM