Notting Hill pod sněhem | Albatrosmedia.cz
EN

SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DĚTI A KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE

Notting Hill pod sněhem

Jules Wake


Najde pravou lásku dřív, než roztaje sníh?
Violu v londýnském metru zaujme muž, který musí být tím pravým. Mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Ale Nate není zrovna ideálním adeptem. Kromě dcerky má také manželku, která dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Notting Hill in the Snow
Překladatel Světlana Pavlíková
Počet stran 368
EAN 9788026718987
Datum vydání 29.10.2020
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Náhodné setkání v londýnském metru přivede Viole do cesty muže, který musí být konečně tím pravým. Oba mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což přece nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Příbuzné, kteří si zvykli na to, že bude navěky nezadaná, by ráda vyměnila za někoho, kdo ji opravdu miluje. Nate má bonus v podobě roztomiNáhodné setkání v londýnském metru přivede Viole do cesty muže, který musí být konečně tím pravým. Oba mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což přece nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Příbuzné, kteří si zvykli na to, že bude navěky nezadaná, by ráda vyměnila za někoho, kdo ji opravdu miluje. Nate má bonus v podobě roztomilé dcerky, ale přesto není ideálním adeptem. Jeho manželka sice dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších.

Kniha se odehrává v nejromantičtější čtvrti Londýna Notting Hill v období Vánoc. Jules Wake čtenářům nabízí stejně okouzlující atmosféru jako kultovní film Notting Hill s Julií Roberts a Hughem Grantem v hlavních rolích. Zasněžený Londýn je pro lásku jako stvořený.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM