EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Radek Banga: (Ne)pošli to dál

Radek Banga


Mimořádný životní příběh malého romského kluka s velkým srdcem
Radek Banga alias Gipsy působí na české hudební scéně už od třinácti let. Od té doby vydal mnoho úspěšných nahrávek, získal řadu ocenění a vystupoval po celém světě. Kudy vedla jeho trnitá cesta ze zatuchlého žižkovského bytu až na proslulý festival v Glastonbury? Jaká osobní dramata se odehrávají za zavřenými dveřmi domovů? Radek svým nenapodobitelným stylem bude vyprávět o tom, že mít sen je první krok k tomu, abyste si ho mohli splnit.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788075978653
Datum vydání 15.04.2021
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,429
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autobiografie velmi inspirativního člověka.

Radek Banga, zpěvák úspěšné skupiny Gipsy.cz, s níž vystupoval už ve 40 zemích světa (jako první české seskupení v historii si zahráli například na největším hudebním festivale na světě Glastonbury). Společně s mnoha špičkovými romskými muzikanty během let vytvořil jedinečný zvuk Romano hip-hop. Jeho autorská díla dosáhla obrovských úspěchů doma i v zahraničí.

Na české hudební scéně se Radek Banga pohybuje již 25 let, a to nejen jako zpěvák, ale také jako hudební skladatel. Napsal písničky pro taková jména, jako je Lucie Bílá, Hana Zagorová, Aneta Langerová, Marpo či Karel Gott, jemuž hostoval na jeho turné.

Už desátým rokem také svým programem Když chceš, tak to dokážeš motivuje mládež po celé ČR. Z ohlasů dětí i učitelů vyplývá, že jeho životní příběh je pro ně velkou inspirací. Knihou (Ne)pošli to dál navazuje právě na již zmíněné preventivní a motivační programy. Není ovšem jenom pro děti, ale i pro dospělé.

Začátky Radka Bangy nebyly vůbec jednoduché. Jak se mu podařilo odrazit se od skutečného dna? Jak věděl, kudy má jít? A kolikrát se dokázal zvednout a jít dál? Proč se zrovna jemu podařilo splnit si svůj sen?

Dárek navíc! V knize najdete unikátní QR kód, který vás přesměruje na tři písničky z nového alba Radka Bangy. Zároveň získáte na toto album slevu :)

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Radek Banga

Radek Banga

Radek Banga, zpěvák úspěšné skupiny Gipsy.cz, s níž vystupoval už ve 40 zemích světa. Jako první české seskupení v historii si zahráli například na největším hudebním festivale na světě Glastonbury. Společně s mnoha špičkovými romskými muzikanty během let vytvořil jedinečný zvuk Romano hip-hop a jeho autorská díla dosáhla obrovských úspěchů doma i v zahraničí. Na české hudební scéně se Radek Banga pohybuje již 25 let, a to nejen jako zpěvák, ale také jako hudební skladatel. Napsal písničky pro taková jména, jako je Lucie Bílá, Hana Zagorová, Aneta Langerová, Marpo či Karel Gott, jemuž hostoval na turné. Už devátým rokem také svým programem Když chceš, tak to dokážeš motivuje mládež po celé ČR. Z ohlasů dětí i učitelů vyplývá, že jeho životní příběh je pro ně velkou inspirací. Knihou (Ne)pošli to dál navazuje právě na již zmíněné preventivní a motivační programy – je to však čtení určené všem věkovým kategoriím.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM