EN

Anna z Hollywoodu

Alena Doláková


Holka z Moravy uteče přes půl světa za snem. Někdy je to pohádka, někdy noční můra.
Velmi otevřené a trochu autobiografické vyprávění o cestě z domácího rybníka mezi žraloky do Los Angeles. Anna je herečka, feministka, Bukowski v sukních. Miluje jídlo, ale někdy ji jíst vůbec nejde, potřebuje svobodu, jenže hodná holka z Moravy by se měla hlavně dobře vdát! Místo ženicha přichází procesí toxických mužů. Je mezi nimi ten pravý? Tak určitě. Anna chce být slavná a bohatá, zatím je ale zcela chudá a anonymní. Zatím.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 224
EAN 9788026719038
Datum vydání 12.11.2020
Věk od 18
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,286
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Velmi otevřené a trochu autobiografické vyprávění o cestě z domácího rybníka mezi žraloky do Los Angeles. Anna je herečka, feministka, Bukowski v sukních. Miluje jídlo, ale někdy jí jíst vůbec nejde, miluje sex, jenže hodná holka z Moravy by se měla hlavně dobře vdát! Místo ženicha ale přichází procesí toxických mužů. Je mezi nimi ten pravý? Tak určitě. Anna chce být slavná a bohatá, zatím je ale zcela chudá a anonymní. Zatím.

Alenu Dolákovou znáte jako Holenu z pohádky Jana Svěráka Tři Bratři nebo jako matku z televizní minisérie Vodník v režii Viktora Tauše. Hrála i v zahraničních filmech (např. britský Interlude in Prague) a seriálech (Whiskey Cavalier, Knightfall, Haunted). Aktuálně se objevila v seriálu Transatlantic 473 pro Netflix a jako bývalá baletka ztvárnila hlavní roli tanečnice ve filmu Zrcadla ve tmě. Je autorkou sloupků Zrzka v Hollywoodu pro Lidovky.cz a Reflex.cz, píše pro Glanc a aktuálně.cz, věnuje se stand upu a ve volných chvílích učí vlastní styl posilování a protahování Dance Cardio.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM