EN

Město zrady

Martina Čekalová


Závěrečný díl české fantasy o tajném vládním experimentu, který se zvrtnul. Od vítězky ceny HumbookStart 2019.
Vždy ukaž svou duši. Drž se pravidel. Neopouštěj Soulcity. Do dneška by mě nenapadlo o těchto zásadách pochybovat, ale v Soulcity už není tak bezpečno jako kdysi. Obyvatelé začínají být neklidní. Navíc kolují zvěsti o skupině uprchlíků, kteří plánují zaútočit, a tím nejspíš prozradit naši existenci. Vždy jsem si myslela, že za hranicemi čeká jen svoboda, ale možná jsem se mýlila. Moje jméno je Raven a dokázala jsem utéct z utajeného města.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788025347195
Datum vydání 14.05.2020
Věk od 14
Formát 135x203 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,401
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Vždy ukaž svou duši. Drž se pravidel. Neopouštěj bezpečí Soulcity. Do dneška by mě nenapadlo o těchto zásadách pochybovat, natož je porušit. Město už ale není tak bezpečné jako kdysi.

Po nedávném útoku se zpřísnila bezpečnostní opatření a obyvatelé začínají být neklidní. Proslýchá se, že skupina uprchlíků plánuje na město zaútočit, a tím dost možná vyzradit naši existenci. Vždy jsem si myslela, že za hranicemi čeká jen svoboda, ale možná se pletu. Přišel čas zjistit, jak to je. Jmenuji se Raven a chystám se utéct z utajeného města.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Město duší"

Hodnocení čtenářů

Pavla Zittová
Po dočtení první knihy - Město duší - jsem se nemohla dočkat druhého dílu. Kniha je velmi dobře napsaná a dobře a rychle se čte. Mohu říct, že tato dvoudílná série je moje nejoblíbenější 😁

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Martina Čekalová

Martina Čekalová

Studentka filozofické fakulty v Brně, oboru Český jazyk a literatura. Literatura ji zajímala od malička, především žánr fantasy, sci-fi. Aktivně se začala psaní věnovat v patnácti letech, kdy vznikla i prvotní verze Města duší. Svou tvorbu začala publikovat nejprve na online platformě Wattpad (pod přezdívkou @radobyspisovatelka), kde se v roce 2016 umístila na vítězných příčkách oficiální soutěže „The Wattys“ v kategorii Návyková četba, právě s příběhem Město duší.
Zobrazit profil autora

Recenze

Databazeknih.cz - Martina Čekalová – Město zrady

„Přesto všechno byla kniha nesmírně čtivá a plná akce a napětí, která mě dokázala i rozesmát.“
NAPIŠTE NÁM