EN

Když se zavřou dveře, už není úniku
Začne to v pondělí, když do výtahu na Manhattanu nastoupí čtyři lidé. Kabina s nimi vyjede do nejvyššího patra, kde zastaví… a pak se zřítí na dno výtahové šachty. Vypadá to na hroznou, ale náhodnou tragédii. Úterý i středa však přinesou další havárie. New York – město plné mrakodrapů – pohltí chaos. Kdo za událostmi stojí? A jak souvisejí s mrtvolou nalezenou v parku? Detektivové Bourque a Delgadová musejí najít pravdu dřív, než přijde další masakr.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Elevator Pitch
Původní jazyk angličtina
Počet stran 416
EAN 9788074984754
Datum vydání 25.02.2021
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,491
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Začne to v pondělí, když do výtahu na Manhattanu nastoupí čtyři lidé. Zmáčknou sice tlačítka svých pater, ale kabina s nimi plynule vyjede až úplně nahoru. Tam se na chviličku zastaví… a pak se zřítí na dno výtahové šachty. Vypadá to na hroznou, ale náhodnou tragédii. Jenže v úterý se to stane znovu. A když i středa přinese další havárii, New York – město plné výškových budov – pohltí chaos.

Teď už je jasné, že nejde o nehody, ale o promyšlený zločin, který má terorizovat celé město. A funguje to. Tisíce Newyorčanů se bojí opustit své domovy a kanceláře. Záchranáři mají problém dostat se k pacientům ve vyšších patrech.

Kdo za událostmi stojí? A mají tyto sabotáže souvislost s mrtvolou bez prstů nalezenou v parku High Line? Dva ostřílení newyorští detektivové a přímočará novinářka musejí najít odpovědi dřív, než dojde k dalšímu masakru.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Linwood Barclay

Linwood Barclay

Linwood Barclay má na svém kontě téměř dvacet knih. Než se začal naplno věnovat psaní thrillerů, věnoval se třicet let žurnalistice. Napsal také scénář k filmu natočenému podle jednoho z jeho thrillerů. Barclayho knihy byly přeloženy do více než pětadvaceti jazyků. Jedním z jeho fanoušků je také Stephen King. Linwood Barclay se narodil v USA, ale když mu byly necelé čtyři roky, jeho rodina se přestěhovala do Kanady. V  současnosti žije se svou manželkou Neethou kousek od Toronta. Mají spolu dvě dospělé děti, Spencera a Paige.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM