EN

Kolik pater má strom

Jörg Hilbert


Projděte s veverčákem celým stromem a poznejte, kdo v něm bydlí.
Napadlo vás někdy, že strom je vlastně vysoký dům? V každém patře někdo bydlí, a kolik obyvatel strom má, tolik příběhů se tam odehrává. Poznejte spolu s veverčákem jeho sousedy a pomozte mu najít oříšky, které si schoval tak šikovně, že neví, kde teď jsou. Krásný příběh o přátelství, nezištné pomoci, ale i o tom, co vlastně veverky jedí.

Detailní informace

Ilustrátor Jörg Hilbert
Jazyk čeština
Původní název So hoch der Baum
Původní jazyk němčina
Překladatel Barbora Špundová
Počet stran 48
EAN 9788025346181
Datum vydání 27.02.2020
Věk od 4
Formát 200x360 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,588
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Napadlo vás někdy, že strom je vlastně vysoký dům? V každém patře někdo bydlí, a kolik obyvatel strom má, tolik příběhů se tam odehrává.

Poznejte spolu s veverčákem jeho sousedy a pomozte mu najít oříšky, které si schoval tak šikovně, že neví, kde teď jsou.

Krásný příběh o přátelství, nezištné pomoci, ale i o tom, co vlastně veverky jedí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Kateřina Petlíková
Jedna z nejoblíbenějších knížek syna (4 roky). Veverčák ztratil oříšky a postupně spolu se sovičkou obcházejí své sousedy z vysokého stromu. Každý soused je vezme do jiného prostředí (les, pole, rybník, podzemí). V každém prostředí najdou nějaké plody (jedlové šišky, obilí, bukvice, houby), ale oříšky nikde (tedy alespoň se to tak zdá - dítě může zkusit vždy oříšek najít). Nakonec je veverčák smutný, že nebude mít žádné jídlo na zimu, ale jeho přátelé mu rádi vypomohou a dozvíme se tak nejen to, že veverky nejí pouze oříšky, ale i to, jak veliké může být přátelství. Kniha je veršovaná, milá, s roztomilými ilustracemi.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM