EN

Absence zázraků

Michael J. Malone


V hlubinách paměti se skrývají ty nejtemnější vzpomínky.
Matka Johna Dochertyho prodělala mrtvici a John musí prodat rodný dům, aby mohl zaplatit za její péči. Při třídění věcí na půdě najde důkaz, že měl staršího bratra, který zmizel, když John byl ještě batole. Rodiče o něm pak už nikdy nemluvili. Toto odhalení přivede Johna na cestu, která mu navždy změní život. Donutí ho rozpomenout se na traumatické události z dětství. Ačkoli ho zásadně ovlivnily, až dosud po nich v jeho paměti zůstávala jen prázdná místa.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název In the Absence of Miracles
Původní jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788074984792
Datum vydání 11.03.2021
Věk od 18
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,401
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Matku Johna Dochertyho převezli do pečovatelského domu. Postihla ji totiž silná mrtvice, po které už nebyla schopná se sama o sebe postarat. Aby John mohl péči zaplatit, nezbývá mu nic jiného než prodat rodný dům.

Když na půdě prochází staré věci, narazí v jedné krabici na důkaz, že měl staršího bratra. Jmenoval se Thomas a záhadně zmizel, když John byl batole a mladší Chris ještě nebyl na světě. Rodiče o něm svým dalším synům nikdy neřekli.

Toto odhalení přivede Johna na cestu, která ho navždy změní. Donutí ho vrátit se ve vzpomínkách do minulosti a přehodnotit své dětství. John se rozpomíná na hluboko pohřbené události, které zásadně ovlivnily jeho dospělý život, ale až dosud v jeho paměti představovaly jen prázdná místa.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michael J. Malone

Michael J. Malone

Michael J. Malone je oceňovaný básník a autor. Narodil se a vyrůstal v srdci kraje, který inspiroval básníka Roberta Burnse. V literárních časopisech po celé Velké Británii vydal více než 200 básní a jeho debutový román vyhrál cenu Pitlochry Prize, kterou uděluje Skotská asociace spisovatelů. Dříve pracoval jako regionální obchodní manažer v nakladatelství Faber & Faber, finanční poradce a knihkupec. Žije ve městě Ayr ve Skotsku.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM