EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Moje báječná žena

Samantha Downing


Každý pár má své tajemství. Tím naším je vražda.
Náš příběh je prostý. Poznal jsem úžasnou ženu, narodily se nám dvě děti, pořídili jsme si velký dům. Poznali jsme všechny svoje tajné sny i temné stránky. A pak jsme se začali nudit… Jsme sousedé, které rádi pozvete na večeři. Protože nás dobře neznáte. Vlastně nás neznají ani naše děti. Možná neznáme ani jeden druhého. Celé město teď se zděšením sleduje, kdo se stane další obětí sériového vraha. Vím jen, že moje báječná žena jí rozhodně nebude.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název My Lovely Wife
Původní jazyk angličtina
Překladatel Klára Krasula
Počet stran 376
EAN 9788026719670
Datum vydání 25.03.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,601
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Začalo to jako banální příběh. Poznal jsem úžasnou ženou, narodily se nám dvě děti, koupili jsme si dům, který jsme časem vyměnili za větší. A když už jsme měli všechno, co jsem si vysnili, začali jsme se spolu nudit… Moje báječná žena naštěstí našla způsob, jak naše manželství zpestřit.

Zatímco celé město sleduje řádění sériového vraha, my střežíme naše tajemství. Jsme sousedé, které rádi pozvete na večeři. Protože nás dobře neznáte. Vlastně nás neznají ani naše děti. Ale co když neznáme ani jeden druhého? Jsme příliš dokonalý pár na to, abychom mohli žít jeden bez druhého.

Samantha Downing napsala thriller, který vás nenechá spát celou noc! I ten nejoriginálnější plán může selhat, když jste příliš zahledění sami do sebe.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM