EN

Papírové panenky

Emma Pullar


Pouliční umělec. Spisovatelka. Novinářka. Kdo bude další na řadě?
Mike, Kerri a Bea touží po úspěchu, ale moc se jim nedaří. Mikeovi vyrostla nebezpečná konkurence, Kerri hrozí vyhazov a Bea se marně snaží napsat další bestseller. V té době Londýn zasáhne série vražd, díky které Kerri získá sólokapra a Bea zase inspiraci na nový román. Jenomže pak se ukáže, že všichni tři spolubydlící mají s vrahem něco společného. Důvěra se mezi nimi rychle vytrácí a všechny děsí jediná otázka – je vůbec někdo v bezpečí?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Paper Dolls
Původní jazyk angličtina
Počet stran 232
EAN 9788074984082
Datum vydání 09.04.2020
Věk od 18
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,335
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Mike, Kerri a Bea sdílejí byt a také touhu po úspěšné kariéře, ale ani jednomu se moc nedaří.

Když mim Mike uvidí na Trafalgarském náměstí svou novou konkurenci, začne se mu rozpadat svět. Kerri má zase co dělat, aby si udržela práci novinářky. Když už opravdu hrozí, že dostane výpověď, najde mrtvolu – třetí oběť Vraha s papírovými panenkami – a rázem získá sólokapra. A Bea, která se pokouší dostat zpět na spisovatelské výsluní, hledá v sérii vražd inspiraci. Najde však mnohem víc, než by si sama přála.

Tři spolubydlící s hrůzou zjišťují, že každý z nich je s vrahem nějak spojen, a začnou se obracet proti sobě. Spojují je už jen znepokojivé otázky. Kdo je další na řadě? Proč vrah maluje svým obětem rty a tváře krví? A k čemu jsou papírové panenky, které zanechává u všech zabitých?

Vrah s papírovými panenkami se dál plíží ulicemi Londýna, do kterých se vkrádá strach.

Ke stažení

pdf Příloha.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Emma Pullar

Emma Pullar

Emma Pullar začala psát, jakmile uměla udržet tužku, a nikdy nepřestala. Jak sama říká, psaní je její vášní. Už na základní škole napsala třeba příběh o popelnicích, které zabíjely lidi, protože už je nebavilo, že do nich lidé cpou odpadky. Vždy preferovala temné příběhy a dětské fantasy. Od mládí, kdy četla třeba horrory, sci-fi a thrillery, snila o tom, že bude spisovatelkou, ale myslela si, že je to nemožné. Vyrůstala totiž v poměrně chudé části Londýna a její učitelé neměli na studenty tolik času, kolik by chtěli. Pravopis, interpunkci a gramatiku se musela naučit až jako dospělá. Emma Pullar žije v Kentu se svým manželem, třemi dětmi a zlobivým kocourem Rupertem. Psaní se věnuje každý den.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM