EN

Vrahovou rukou už zemřelo 54 obětí. Kdo bude mít číslo 55?
Chandler Jenkins je velitelem policie v zapadlém městečku Wilbrook. Celý život řeší domácí hádky a sousedské neshody. Změna nastane, když se na stanici vpotácí muž jménem Gabriel. Unesl ho sériový vrah Heath. Měl se stát jeho padesátou pátou obětí, ale utekl. Než Chandler stačí zahájit pátrání, přijde na stanici Heath. Unesl ho sériový vrah Gabriel. Měl se stát jeho padesátou pátou obětí, ale utekl. Který z nich říká pravdu? A podaří se Chandlerovi případ vyřešit dřív, než vrah udeří znovu?

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název 55
Původní jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788074983603
Datum vydání 30.01.2020
Věk od 18
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,378
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Wilbrook v Západní Austrálii je ospalé zaprášené městečko, které od světa dělí dlouhé míle neprozkoumané pouště. Bydlí v něm hrstka lidí, mezi nimi i seržant Chandler Jenkins, který je hrdým velitelem místní policejní stanice. Celý život řeší domácí hádky, stížnosti na nadměrný hluk a občasné potyčky.

To se však změní jednoho horkého dne, když se na Chandlerovu stanici vpotácí neznámý mladý muž. Je zraněný, pokrytý zaschlou krví. Jmenuje se Gabriel a vypráví Chandlerovi, co se mu přihodilo.

Byl omámen drogami, odvezen do chaty v horách a spoután řetězy. Muž, který ho unesl, se jmenuje Heath. Řekl Gabrielovi, že bude číslem 55. Jeho padesátá pátá oběť.

Heath je sériový vrah.

Gabrielovi se podařilo uprchnout přes planinu plnou hrobů. Teď konečně dorazil do městečka a může vypovědět svůj neuvěřitelný příběh.

Než se policejní velitel stačí pustit do pátrání, na stanici se dostaví Heath a vypráví Chandlerovi, co se mu přihodilo.

Byl omámen drogami, odvezen do chaty v horách a spoután řetězy. Muž, který ho unesl, se jmenuje Gabriel. Řekl Heathovi, že bude číslem 55. Jeho padesátá pátá oběť.

Gabriel je sériový vrah.

Který z mužů říká pravdu? Vyřeší Chandler záhadný případ dřív, než vrah udeří znovu?

Ke stažení

pdf Příloha.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
James Delargy

James Delargy

James Delargy se narodil a vyrůstal v Irsku a žil v Jižní Africe, Austrálii a Skotsku. Při psaní čerpá ze svých rozmanitých znalostí městeček, měst, krajin a kultur, které nasbíral při cestování. Rád by napsal sérii knih situovaných do míst z celého světa.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM