EN

Dokonalí sousedé

Rachel Sargeant


Byli to takoví milí lidé. Než se začaly dít věci...
Helen se přestěhovala do Německa za svým mužem Garym, který vyučuje na mezinárodní škole. Měl to být start nového, lepšího života. A zpočátku to tak i vypadalo: všichni sousedé byli velmi milí, vstřícní, inspirativní. Jenomže pak se začnou dít nevysvětlitelné věci. Gary se začne chovat podivně. A vzápětí udeří skutečná tragédie. V Helen pozvolna klíčí obavy a po nedlouhé době si uvědomí, že její dokonalí sousedé jsou zřejmě schopni úplně všeho...

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Perfect Neighbours
Původní jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788074984198
Datum vydání 08.10.2020
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,392
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Když se Helen přestěhuje za svým manželem Garym do Německa, je plná nadějí na nový zajímavý život. Nemůže se už dočkat, až pozná další učitele z Mezinárodní školy, kteří tam přijeli s podobnými předsevzetími jako ona. Ani v nejmenším ji nenapadne, že by se její sen mohl přetvořit v noční můru.

Když pro ně milí sousedé z protějšího domu uspořádají večírek na uvítanou, měla by se Helen cítit vítaná. Ale ona už od prvního okamžiku vnímá, že něco je tady jinak, než se na první pohled jeví. Pak se začne Gary chovat podivně a v sousedství se ztratí dítě. Sice se brzy zase najde, ale nikdo neví, proč se ztratilo a jestli nešlo o únos.

A jako by už to samo o sobě nestačilo, vzápětí v ulici udeří opravdová tragédie, a v do té doby naoko soudržné komunitě se objeví první trhliny. Tehdy si Helen naplno uvědomí, že její dokonalí sousedé jsou schopni opravdu téměř všeho...

Ke stažení

pdf Příloha.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Rachel Sargeant

Rachel Sargeant

Rachel Sargeant se narodila a vyrostla v Lincolnshiru, má magisterský titul v kreativním psaní a několik let strávila v Německu, kde učila angličtinu. Vyhrála soutěž o krátkou krimi povídku pořádanou časopisem Writing Magazine a dostala se do užšího výběru v dalších literárních soutěžích včetně Bristol Short Story Prize. Její příběhy se objevily také v magazínu My Weekly. Rachel žije v Gloucestershiru s manželem a dětmi, ráda plave, chodí do kaváren a do divadla.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM