EN

Překročit všechny hranice

Annie Ward


Kam až jste ochotni zajít, abyste měli dokonalý život?
Maddie a válečný veterán Ian se seznámili před šestnácti lety prostřednictvím společné kamarádky Jo. Po téměř dvou adrenalinových dekádách vedou idylický venkovský život s milovaným synem Charliem. Maddie, která před časem utrpěla úraz s následky na těle i na duši, pravidelně dochází na psychoterapii a zbavuje se všech svých strachů. Jednoho dne ale jejich poklidný život navždy změní vyděšený telefonát na tísňovou linku oznamující šokující zločin…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Beautiful Bad
Původní jazyk angličtina
Počet stran 360
EAN 9788074983382
Datum vydání 05.09.2019
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,444
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Věci, které mě děsí: Když Charlie pláče. Když se Ian neprobouzí. Když někdo střílí děti ve škole. Maddie Wilsonová má za sebou těžký úraz, který zanechal trvalé následky. Součástí léčby je i psychoterapie, při níž Maddie postupně odhaluje všechny svoje strachy. Bojí se svého manžela Iana. Má velké obavy o bezpečí malého syna Charlieho. Úzkost v ní vyvolává také konec letitého přátelství s dobrodružnou kamarádkou Jo. Někdy mám hrůzu i sama ze sebe. Cítím, že je se mnou něco úplně špatně. Jsem pokřivená. Seznámili se před šestnácti lety na divokém Balkáně, kde každý z nich plnil jinou misi. Pak se Maddie přesunula za klidnějším životem do New Yorku, zatímco Ian se jako voják a špičkový kontraktor pohyboval na nejkritičtějších místech planety. Když se po dlouhé době znovu setkali, rozhodli se uzavřít manželství, nechat překonaná traumata za sebou a normálně žít. A kde jinde by mohli najít klid, než v idylickém venkovském domě? Kdy se to všechno takhle hrozivě zvrtlo? Po šestnácti adrenalinových letech si nepřáli nic než klid. Tak proč musely všechny jejich dobré úmysly skončit vyděšeným telefonátem na tísňovou linku, policejními vozy a tratolištěm krve? Proč musel nastat Den zabíjení?

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Annie Ward

Annie Ward

Vystudovala anglickou literaturu se zaměřením na tvůrčí psaní a scenáristiku na American Film Institute. Během studií se jí podařilo prodat první krátký scénář, který získal cenu poroty na filmových festivalech v Aspenu a v Sundance. Po studiích pak přesídlila do východní Evropy, našla si práci v oblasti cestovního ruchu (se zaměřením na Španělsko a Bulharsko) a následně pak, pět let pobývala v Bulharsku. Během doby strávené na Balkáně získala Fulbrightovo stipendium, učila na univerzitě v Sofii a podílela se na několika filmových scénářích pro izraelsko-americkou společnost Nu-Image. V současné době žije s rodinou v Kansas City v Kansasu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM