EN

Volný pád

Jessica Barry


Přežít pád letadla ještě neznamená zachránit si život
Allison se po havárii letadla ocitne sama uprostřed coloradských hor. A navíc v ní vzrůstá podezření, že je jí někdo v patách. Na opačné straně země se její matka pouští do pátrání na vlastní pěst. V několika různých rovinách se postupně odkrývají nejen dávná rodinná traumata a neodpuštěné křivdy, ale také tvrdé praktiky farmaceutických společností. Děj plyne v téměř infarktovém tempu a graduje k závěru natolik nečekanému a napínavému, že čtenářovy nervy dostanou opravdu zabrat.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název The Freefall
Původní jazyk angličtina
Překladatel Květa Palowská
Počet stran 384
EAN 9788074983221
Datum vydání 06.05.2019
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,477
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"To, že Allison přežila pád dvoumístného letadla, ještě neznamená, že si zachránila život. Je sama uprostřed coloradských hor, odkázána jen na pár věcí, které sesbírala na místě havárie. Od nejbližší civilizace ji dělí mnoho dní chůze. A navíc v ní stále vzrůstá podezření, že je jí někdo v patách.

Na opačné straně země se Allisonina matka dozvídá, že její dcera byla na palubě zříceného letadla. Je pohřešovaná, pravděpodobně mrtvá. Matka však odmítá tomuto tvrzení uvěřit, dokud jí někdo nepředloží pádný důkaz. Ponořena do hlubokého smutku začíná pátrat na vlastní pěst a postupně zjišťuje, jak vlastně Allison poslední roky žila, jaký člověk se z ní stal... a jaké lidi si pustila až příliš blízko k sobě.

V několika různých rovinách se postupně odkrývají nejen dávná rodinná traumata a neodpuštěné křivdy, ale také tvrdé praktiky farmaceutických společností. Děj plyne v téměř infarktovém tempu a graduje k závěru natolik nečekanému a napínavému, že čtenářovy nervy dostanou opravdu zabrat."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM