Klub zabijáků | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Klub zabijáků

Paul Finch


Že po někom jdeš, ještě zdaleka neznamená, že on nejde po tobě.
Detektiv Mark „Heck" Heckenburg prožíval obyčejný pracovní den, než k němu došla zpráva, že z věznice uprchl Magor Mike Silver, šéf Klubu sympaťáků. Trasu jeho útěku vyznačila těla zabitých policistů. Z celé Anglie přicházejí zprávy o mučených a zavražděných lidech. Zdá se, že Klub čistí zemi od všech, kteří s jejich zločiny mohou mít spojitost. Policie vyhlásí masivní pátrací akci, ale Heck je bez vysvětlení postaven mimo službu. On ale hodlá jít po gaunerech z Klubu, přestože oni se rozhodli jít po něm...

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Překladatel Zuzana Pernicová
Počet stran 446
EAN 9788074982262
Datum vydání 27.11.2017
Věk od 15
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,533
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

"Že po někom jdeš, ještě zdaleka neznamená, že on nejde po tobě.

Pro detektiva Marka „Hecka"" Heckenburga to byl nejprve obyčejný pracovní den. Právě vyšetřoval tři vraždy na severovýchodě Anglie, když k němu doputovala zpráva, že z ostře střežené věznice uprchl Magor Mike Silver, šéf rozprášeného Klubu sympaťáků. Trasu jeho útěku vyznačila zkrvavená těla zabitých policistů.

Ale to ještě není všechno, co se má Heck dozvědět. Ještě se bude vraždit dál. Z celé Anglie přicházejí zprávy o krutě mučených a morbidně zavražděných lidech. Zdá se, že Klub se pustil do toho, čemu se v hantýrce podsvětí říká čištění: čistí zemi od všech, kteří s jejich kriminálním podnikáním mohou mít jakoukoli spojitost.

Policie okamžitě vyhlásí masivní pátrací akci a Heckenburg ani na okamžik nepochybuje, že se na ní bude podílet. Mýlí se. Bez jakéhokoli vysvětlení je postaven mimo službu. Heckovi se to nelíbí a zuby nehty se brání. Hodlá jít po gaunerech z Klubu, přestože oni se zároveň rozhodli jít po něm..."

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Mark Heckenburg"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM