EN

Biografie slavného moderátora – léta za mikrofonem a před kamerou
Jeho hlas se stal ikonou mnoha úspěšných rozhlasových i televizních pořadů. Jan Rosák oslavil padesátileté výročí svého působení na mediální scéně a jeho popularita stále trvá. Za nezaměnitelným charismatem a tváří s neodmyslitelným knírkem se skrývá mnoho životních vášní a talentů – rodina, divadlo, sport a touha poznávat a bavit. V rozsáhlé biografii najdete také vzpomínky blízkých lidí a kolegů i fotografie ze soukromého archivu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr non-fiction
Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788026721123
Datum vydání 11.11.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,439
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Při zaslechnutí jeho jména se automaticky vybaví názvy úspěšných pořadů jako Videostop, Magion, Dobré jitro, Meteor nebo Šťastnou cestu. Jan Rosák se stal žijící legendou rozhlasového i televizního světa. Charizmatický moderátor působí na mediální scéně již padesát let a stále ho „baví bavit“. Ve své obsáhlé biografii vzpomíná nejen na léta za mikrofonem a před kamerou, ale také na dětství a dospívání a vyznává se ze své vášně ke sportu a k divadlu. Nechybějí ani vzpomínky blízkých lidí a kolegů i fotografie ze soukromého archivu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Stanislava Jarolímková

Stanislava Jarolímková

Pražská rodačka pracovala po absolvování Fakulty žurnalistiky UK jako novinářka až do roku 1978. K profesi se vrátila roku 1991, kdy začala jako novinářka na volné noze spolupracovat s předními pražskými deníky a časopisy, s televizí a rozhlasem. Do psaní knih se pustila v roce 1999. Věnuje se zvláště odborné literatuře s historickou tematikou, je autorkou titulů jako Co ještě nevíte o životě našich předků nebo Zajímavosti ze světových dějin a dalších.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM