Na okraji propasti | Albatrosmedia.cz
EN

Na okraji propasti

Bernard Minier

5,0
( 1 )

Mrazivý thriller, po jehož přečtení budete chtít vyhodit váš smartphone
Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v hongkongském digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje. Mezi zaměstnanci firmy rychle narůstá počet násilných úmrtí a Moira zjišťuje, že svoboda pod taktovkou algoritmů je pouze krutá iluze. Znepokojující thriller o zneužívání moderních technologií ukazuje nejtemnější stránky digitálního světa. Není to dystopie – už se to děje.

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Překladatel Jiří Žák
Počet stran 552
EAN 9788075976338
Datum vydání 20.02.2020
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Edice TOP thriller
Hmotnost 0,816
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Knihám označeným zlatou pečetí Edice TOP věnujte zvýšenou pozornost! Předchází je pověst největších světových bestsellerů, které se dočkaly vřelého přijetí kritiky i čtenářů nebo získaly významná literární ocenění.

Mladá Francouzka Moira pracuje v oblasti nových technologií. Když se kvůli vývoji nového softwaru ocitne v hongkongském digitálním gigantu Ming, má pocit, že ji někdo stále sleduje. Mezi zaměstnanci firmy rychle narůstá počet násilných úmrtí a Moira zjišťuje, že svoboda pod taktovkou algoritmů je pouze krutá iluze. Znepokojující thriller o zneužívání moderních technologií ukazuje nejtemnější stránky digitálního světa. Není to dystopie – už se to děje.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Dozvěděla jsem se spoustu věcí o životě v Hongkongu, které jsem si doplnila i vlastním hledáním na netu. A vím jedno, žít bych tam nechtěla ani omylem. Příběh je zajímavý a dost napínavý, nabídne pohled na neustále narůstající vliv digitálního světa v tom lidském. To je rozhodně k zamyšlení. Jen ten úplný závěr mi příliš neseděl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM