Houpačky | Albatrosmedia.cz
EN

Houpačky

Lucie Konečná


Nejen mladí a krásní vedou tajné životy
Zdena a Jiřina jsou nerozlučné kamarádky, které nežehrají na svůj pokročilý věk a chtějí si zbytek života pořádně užít. Ulítávají na erotické seznamce, vychutnávají si víno, hledají vášeň v mužské náruči – a klidně kvůli tomu všemu ujedou na kole sto dvacet osm kilometrů. Cestu jim komplikuje jen zdravotní stav Zdeny, která trpí počáteční fází Alzheimerovy choroby. Tu však, aspoň na chvíli, zažene omamná vůně trávy. Kdy jindy se odvázat než teď?

Detailní informace

Ilustrátor Andrea Tachezy
Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026719496
Datum vydání 14.01.2021
Věk od 15
Formát 115x185 mm
Nakladatelství MOTTO
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jiřina a Zdena nestojí ve svém pokročilém věku o život ve slevě. Neslevují ani z nároků na radost, ani z touhy po vášni. Kdy jindy se rozhoupat k životní jízdě než právě teď! Zdeně diagnostikovali první stadium Alzheimerovy choroby, paměť se jí zamlžuje, start není radno odkládat. Obě nasednou na kolo a pořádně do toho šlápnou. Tenhle tandem nic nezastaví. Vždyť věk je jenom číslo, vůně trávy omamná, a dokud existuje cíl, ještě se neumírá.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lucie Konečná

Lucie Konečná

Vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Je autorkou televizních filmů a seriálů (Ordinace v růžové zahradě, Svatby v Benátkách, Přístav, Ententýky, Tísňová linka). Píše blog …zase ta Lucie, přispívá do několika magazínů a připravuje celovečerní film a seriál pro Českou televizi. V roce 2019 jí vyšla kniha Vířivka. Je vášnivou sběratelkou starožitných vánočních ozdob.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM