EN

Erectus

Xavier Muller


Co kdyby homo erectus opět kráčel po této zemi?
Lidstvo je vystaveno zvláštnímu viru, který je schopen vracet veškeré formy života o několik milionů let zpátky. Jak se dokážeme zachovat tváří v tvář druhu Homo erectus a zcela jinému způsobu chování a uvažování? Kdo si nakonec zachová svou lidskost a které skupiny privilegovaných se přikloní k masakrování? Boj o záchranu lidského rodu i lidství začíná...

Detailní informace

Žánr román
Jazyk čeština
Původní název Erectus
Původní jazyk francouzština
Počet stran 408
EAN 9788075979018
Datum vydání 12.08.2021
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,625
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Znepokojující thriller přenese čtenáře do doby, kdy se lidstvo následkem působení záhadného viru vrací ke svým nejdivočejším kořenům.

Vše začíná nenápadně ojedinělými případy v jihoafrické přírodní rezervaci, brzy se však nákaza rozšiřuje do celého světa. Zvířata i rostliny se vyvíjejí opačným směrem - psi se mění ve vlky, velryby v suchozemské savce a lidé… Tlupy homo erectus se začínají náhodně objevovat v New Yorku, Paříži, Ženevě a dalších částech světa - desítky individuí s mohutnými čelistmi a tělem pokrytým srstí, která neovládají žádný jazyk. Dezorientovaní a nepředvídatelní zasévají v lidech strach a paniku.

Zatímco vědkyně Anna Meunierová začíná závod s časem, pokouší se pochopit a zastavit zpětný vývoj lidstva a zároveň bojuje o záchranu svých nejbližších, celým světem se šíří jediná otázka: Co je příčinou této hrozivé pandemie?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM