EN

Záda, která cvičí, nebolí

Simona Sedláková, Jan Hnízdil


Zásady správného cvičení
Rady, jak se ke svému tělu i při práci chovat co nejšetrněji
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788076010673
Datum vydání 10.12.2018
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Hmotnost 0,149
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

S předmluvou MUDr. Jana Hnízdila. Vzhledem k sedavému životnímu stylu se dnes bolest zad stala skutečným problémem, neřkuli civilizační chorobou. Nezbývá než pomoci si osvědčeným prostředkem – speciálním cvičením. K tomu nám pomůže brožurka cviků podle osvědčené metody paní Mojžíšové, kterou sestavila zkušená fyzioterapeutka dr. Simona Sedláková.

Kromě fotografií a popisků k jednotlivým cvikům zde naleznete zásady cvičení a kapitolu věnovanou ergonomii, tedy tomu, jak se ke svému tělu i při práci chovat co nejšetrněji. Osobní vzpomínkou na paní Mojžíšovou doplnil text MUDr. Jan Hnízdil z Centra komplexní péče v Dobřichovicích.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Simona Sedláková

Simona Sedláková

Simona Sedláková vystudovala fyzioterapii na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK a od roku 1989 působí jako fyzioterapeutka. Mezi její učitele patřili L. Mojžíšová, doc. F. Véle, prof. V. Janda, prof. K. Lewit či prof. P. Kolář. Ve své praxi se věnuje komplexní léčebné rehabilitaci, především diagnostice a terapii funkčních poruch hybného systému. Inspirací ke knize se jí stali samotní pacienti, kteří přicházejí do její ordinace s bolestmi zad a hlavy, způsobenými často sedavým zaměstnáním.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM