EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Metodika se Čtyřlístkem

Český jazyk pro 1. ročník Metodická příručka pro Slabikář se Čtyřlístkem a Pracovní sešit - Slabikář se Čtyřlístkem

Kolektiv


Objevte svět písmenek s postavičkami ze Čtyřlístku
Metodika se Čtyřlístkem je určená pedagogům, kteří v 1. ročníku vyučují podle Slabikáře se Čtyřlístkem a Pracovního sešitu – Slabikář se Čtyřlístkem. Mohou ji však využít také rodiče pro domácí vzdělávání žáků. Mnoho inspirace v ní najdou i studenti pedagogických fakult, kteří se na svou profesní dráhu teprve připravují.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788026615538
Datum vydání 13.08.2020
Věk od 18
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,421
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Metodika se Čtyřlístkem je určená pedagogům, kteří v 1. ročníku vyučují podle Slabikáře se Čtyřlístkem a Pracovního sešitu – Slabikář se Čtyřlístkem.

Mohou ji však využít také rodiče pro domácí vzdělávání žáků. Mnoho inspirace v ní najdou i studenti pedagogických fakult, kteří se na svou profesní dráhu teprve připravují. Publikace vede učitele od příprav na výuku v 1. ročníku přes jednotlivé etapy výuky až po náměty na rozvoj čtení s porozuměním. Příručka obsahuje zejména praktické pokyny pro výuku čtení a psaní v 1. ročníku, ale také množství didaktických her, kopírovatelných příloh a řešení vybraných úloh z pracovního sešitu. U didaktických her poskytuje učiteli například i návodnou banku slov, kterou mohou u daných her využít.

Díky ilustracím Jaroslava Němečka i veršíkům básnířky Dany Raunerové podporuje výuková sada se Čtyřlístkem fantazii žáka i učitele. Na webových stránkách knihy pak najdete ke stažení řadu dalších užitečných materiálů a také odkaz na interaktivní cvičení, která výuku vhodně doplní.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM