EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD HALINY PAWLOWSKÉ JAKO DÁREK

Statečné a zlomené srdce

Brigid Kemmererová


Pokračování knihy Temné a osamělé prokletí!
Kletba byla zlomena, ale princ Rhen čelí ještě temnějším problémům. Povídá se, že není opravdovým dědicem. Ačkoli má Rhen po boku Harper, jeho strážce Grey není nikde k nalezení a zůstalo po něm více otázek než odpovědí. Od doby, co Grey porazil Lilith, je na útěku. Netouží zpochybňovat Rhenův nárok na trůn – dokud Karis Luran nezačne hrozit, že se Uhlíkova zmocní silou. Její vlastní dcera Lia Mara s matčiným plánem nesouhlasí, ale dokáže přesvědčit Greye, aby se Rhenovi pro dobro království postavil?

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název A Curse So Dark and Lonely 2
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Stárková
Počet stran 448
EAN 9788076610323
Datum vydání 10.08.2020
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,545
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Kletba byla konečně zlomena, ale princ Rhen z Uhlíkova teď čelí ještě temnějším problémům. Povídá se, že není opravdovým dědicem a že byla v Uhlíkově probuzena zakázaná magie.

Ačkoli má Rhen po boku Harper, jeho strážce Grey není nikde k nalezení a zůstalo po něm více otázek než odpovědí.

Od té doby, co Grey porazil Lilith, je na útěku před zvěstmi, že to on je pravým dědicem. Netouží zpochybňovat Rhenův nárok na trůn – dokud Karis Luran nezačne hrozit, že se

Uhlíkova zmocní silou. Její vlastní dcera Lia Mara vidí v matčině násilném plánu chyby, ale dokáže přesvědčit Greye, aby se Rhenovi pro dobro království postavil?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Temné a osamělé prokletí"

Hodnocení čtenářů

Lenka Přibylová
Přečteno jedním dechem. Bylo to lepší než první díl. Překvapilo mě snad úplně všechno a byla jsem, jak už během čtení, tak i po přečtení nadšená. Nicméně mám osobní problém s otevřenými konci a ta představa, že musím čekat na další díl mě extrémně ničí.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová je autorkou contemporary knih, jako je volná duologie Dopisy ztraceným. Vedle toho se ale také vydala do vod dalšího subžánru young adult a její sérieTemné a osamělé prokletí s hlavní hrdinkou z našeho světa je jinak čirou fantasy plnou princů, čarodějů i zakletých říší. Brigid se narodila v Omaze v Nebrasce a nyní žije se svým manželem, syny, psem a kočkou v Baltimoru. Když zrovna nepíše nebo se nestará o rodinu, moc ráda posiluje.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM