EN

Odvážná a smrtící přísaha

Brigid Kemmererová


Neboj se, nikdy se nevzdávej a věř svému srdci!
Uhlíkov se rychle rozpadá mezi přívržence dvou princů - Greye a Rhena. A válka se zdá blíž, něž si kdo dokázal představit. Mezitím se Lia Mara pokouší vládnout Syhlské nížině mírnější rukou než její matka, ale rychle začíná pochybovat, jestli je opravdu tou královnou, kterou její země potřebuje. Zatímco obě království směřující k válce, loajalita je podrobena zkoušce, láska je ohrožena a všemocný nepřítel se vrací!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr YA fantasy
Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název A Vow So Bold and Deadly
Původní jazyk angličtina
Překladatel Magdaléna Farnesi
Počet stran 408
EAN 9788076614925
Datum vydání 16.05.2022
Věk od 14
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,549
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Uhlíkov se rychle rozpadá, na jedné straně stojí ti, kteří věří, že Rhen je právoplatný dědic, na druhé ti, kteří touží začít novou éru pod vedením Greye. Ten souhlasil, že počká dva měsíce, než na Uhlíkov zaútočí, a za tu dobu se Rhen od všech odvrátil - dokonce i od Harper, která se mu zoufale snaží pomoci najít cestu k míru.

Mezitím se Lia Mara pokouší vládnout Syhlské nížině mírnější rukou než její matka. Ale někteří její poddaní se bouří, protože povolila magii a po svém boku má přivandrovalce z nepřátelské země. A ona začínám pochybovat, jestli je opravdu tou královnou, kterou její země potřebuje.

Zatímco obě království směřující k válce, loajalita je podrobena zkoušce, láska je ohrožena a všemocný nepřítel se vrací!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Temné a osamělé prokletí"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová

Brigid Kemmererová je autorkou contemporary knih, jako je volná duologie Dopisy ztraceným. Vedle toho se ale také vydala do vod dalšího subžánru young adult a její sérieTemné a osamělé prokletí s hlavní hrdinkou z našeho světa je jinak čirou fantasy plnou princů, čarodějů i zakletých říší. Brigid se narodila v Omaze v Nebrasce a nyní žije se svým manželem, syny, psem a kočkou v Baltimoru. Když zrovna nepíše nebo se nestará o rodinu, moc ráda posiluje.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM