P. S. Líbíš se mi | Albatrosmedia.cz
EN

Důležitá informace pro zákazníky - přerušení expedice zásilek do 12. 7. 2020! Sleva 20 % a poštovné zdarma na vše!

P. S. Líbíš se mi

Kasie Westová

4,3
( 19 )

Podepsáno, zapečetěno, doručeno! Další romantická kniha od oblíbené Kasie Westové.
Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova oblíbené písničky. Druhý den zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé! Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. A to je teprve začátek dopisového přátelství, které se postupně promění v něco víc. Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Adéla Špínová
Počet stran 336
EAN 9788075447241
Datum vydání 14.01.2019
Věk od 12
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,457
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Lily při jedné obzvláště nudné hodině chemie nedává pozor a čmárá si na lavici slova své oblíbené písničky. Když se druhý den vrátí na svoje místo ve třídě, zjistí, že někdo rozepsanou sloku dokončil, a ještě přidal vzkaz pro ni. Zajímavé!

Brzy už si se svým anonymním přítelem vyměňují dlouhé dopisy, doporučují si vzájemně kapely a sdílí ta nejsoukromější tajemství. Lily si uvědomí, že se do tajemného neznámého postupně zamilovává. Ale kdo to je? Zatímco se snaží rozluštit tuhle záhadu a vypořádat se s problémy se školou, kamarády i se svou bláznivou rodinou, zjistí, že o některých srdečních záležitostech se prostě psát nedá…

Promluví si s tajuplným neznámým někdy naživo?

Uživatelské hodnocení

Milena Kvapilová
Páni, to bylo skvělé. Milé, pohodové, romatické. Příběh, u kterého jsem se musela průběžně uculovat :-) Příběh, který jsem přečetla za jeden den, protože se nedalo odtrhnout.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM