Prasopolis | Albatrosmedia.cz
EN

Prasopolis

Martin Klusoň

4,1
( 16 )

Dystopický thriller o prasečí společnosti, jejíž největší pochoutkou je lidské maso!
Představte si město, ve kterém je všechno myslitelné naopak. Prasata jsou na vrcholu potravního řetězce a pojídají lidské jedince z farem nebo v horším případě z velkochovů. Lidé jsou svými pány vnímáni jako hloupá zvířata sloužící jen k potravě. Prasata, zmasírovaná reklamami a konzumem, na jejich utrpení neberou zřetel. Mezi prasaty však nežijí jen tupí občané – Gris, náctiletý vepřík, si začíná uvědomovat, že v Prasopoli není vše zcela v pořádku.

Detailní informace

Žánr dystopie
Jazyk čeština
Počet stran 232
EAN 9788026423966
Datum vydání 04.02.2019
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,592
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Představte si město, ve kterém je všechno myslitelné naopak. Prasata jsou na ­vrcholu potravního řetězce a pojídají lidské jedince z farem nebo v horším případě z velkochovů. Lidé jsou svými pány vnímáni jako hloupá zvířata sloužící jen k potravě. Prasata, zmasírovaná reklamami a konzumem, na jejich utrpení neberou zřetel. Mezi prasaty však nežijí jen tupí občané – Gris, náctiletý vepřík, si začíná uvědomovat, že v Prasopoli není vše zcela v pořádku.

Dystopický thriller o prasečí společnosti, jejíž největší pochoutkou je lidské maso!

Uživatelské hodnocení

Martin Klusoň
Rozhodně doporučuji, ta knížka mě bavila psát, tak pevně věřím, že vás bude bavit číst.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.