EN

Targa: Okamžik před smrtí

B.C. Schiller


Nikdo se neumí přiblížit ke zlu tak jako ona.
Targa Hendricksová nemá přátele, rodinu ani lásku. Dokonce ani strach. Proto je tak dobrá v tom, co dělá. Jako tajná agentka chytá sériové vrahy přímo při činu. Jenže existují jen dva způsoby, jak uspět – stát se jejich obětí, nebo je přesvědčit, že je stejná jako oni. Další, koho musí Targa dostat, je univerzitní profesor psychologie posedlý nahráváním posledních slov svých obětí. Uvěří tajné agentce? Kdo ve hře na život a na smrt zvítězí?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Targa: The Moment Before You Die
Původní jazyk němčina
Překladatel David Sajvera
Počet stran 360
EAN 9788075971357
Datum vydání 30.08.2018
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,561
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Targa Hendricksová nemá přátele, rodinu ani lásku. Dokonce ani strach. Nemá nic, co by mohla ztratit. Proto je tak dobrá v tom, co dělá. Jako tajná agentka chytá sériové vrahy přímo při činu. Jenže existují jen dva způsoby, jak uspět – stát se jejich obětí, nebo je přesvědčit, že je stejná jako oni. Další, koho musí Targa dostat, je univerzitní profesor psychologie posedlý nahráváním posledních slov svých obětí. Uvěří tajné agentce? Kdo ve hře na život a na smrt zvítězí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Super thriller, který se dobře četl a byl tak akorát napínavý. A ještě jsem se dozvěděla něco nového o sexuálních úchylkách. Bezva, jak může být thriller vzdělávací :) Targa byla skvělá, hodně mi připomínala Sagu Noren ze seriálu Most.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM