EN

Dcera čarodějky

1. díl

Lene Kaaberbolová


Slavná severská fantasy přeložená do 25 jazyků.
Jedenáctiletá Dina zdědila po své matce mocný dar. Umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Nemá proto žádné kamarády a ostatní děti ze vsi se jí vyhýbají. Takový samotářský život má však brzy skončit. Její matka byla neprávem uvězněna a jen Dina může dokázat její nevinu. Odhalí skutečného vraha a zachrání matce život? Nebo ji semele mocenský boj a zájmy lidí, kteří mají veškeré zlo na svědomí?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Skammerens datter
Původní jazyk dánština
Překladatel Markéta Kliková
Počet stran 224
EAN 9788025338803
Datum vydání 11.10.2018
Věk od 11
Formát 140x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,37
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jedenáctiletá Dina zdědila po své matce mocný dar. Umí se podívat člověku přímo do duše a vyvolat v něm pocity studu za jeho činy. Nemá proto žádné kamarády a ostatní děti ze vsi se jí vyhýbají. Nikdo se na ni neodvažuje zpříma pohlédnout a všichni raději odvrací zrak.

Takový samotářský život má však brzy skončit. Její matka byla neprávem uvězněna a jen Dina může dokázat její nevinu. Odhalí s pomocí svého daru skutečného vraha a zachrání matce život? Nebo ji semele mocenský boj a zájmy lidí, kteří stojí v pozadí, a rozhodně si nepřejí, aby pravda vyšla najevo?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Dcera čarodějky"

Hodnocení čtenářů

Eliška Kupčová
Super dobrá knžka. Slyšela jsem že mají vyjít i další knihy 3. a 4. díl. tak se teším.😃

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lene Kaaberbolová

Lene Kaaberbolová

Lene Kaaberbolová publikovala své první romány pro mládež, už když jí bylo 15 let. Napsala více než 30 knih pro děti, mládež i dospělé. Proslavily ji především fantasy série Dcera čarodějky a Divočarka, moderní klasiky skandinávské literatury, které vyšly v ?mnoha zemích světa. Lene Kaaberbolová získala za svou práci řadu ocenění, mimo jiné cenu Disney's Best Novel Writer Award a cenu Nordic Association of School Librarians za nejlepší dětskou knihu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM