EN

Volný pád

Adam Hamdy


Kyvadlový vrah je mrtev, ale noční můra žije dál.
Zlo, kterému teď musí čelit, je ještě temnější a démoničtější. Zjišťují to všichni ti, kteří s ním vedli boj: anglický fotograf John Wallace, londýnský policista Pat Bailey i agentka FBI Christine Ashová. Už nejde jenom o osamělého psychopata -- o toho ostatně nešlo nikdy --, jejich protivníkem je celé velké spiknutí, do něhož jsou zapojení mocní tohoto světa. Zlo, kterému musejí čelit, vychází i z nich samotných a je větší a silnější, než jaké mohou sami zvládnout.

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Freefall
Původní jazyk angličtina
Řada Kyvadlo
Překladatel Jiří Chodil
Počet stran 624
EAN 9788075971517
Datum vydání 20.09.2018
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,788
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Zlo, kterému teď musejí čelit, je ještě temnější a démoničtější. Zjišťují to všichni ti, kteří s ním vedli boj: anglický fotograf John Wallace, londýnský policista Pat Bailey i agentka FBI Christine Ashová.

Už nejde jenom o osamělého psychopata -- o toho ostatně nešlo nikdy --, jejich protivníkem je celé velké spiknutí, do něhož jsou zapojení mocní tohoto světa. Zlo, kterému musejí čelit, vychází i z nich samotných a je větší a silnější, než jaké mohou sami zvládnout.

V Afghánistánu Wallace nástrahám unikl, nové na něj ale čekají v Británii, když se ukáže, že "kyvadlové spiknutí" už proniklo do nevyšších pater. Dobrovolnými nebo nedobrovolnými vojáky tajné armády, která chce za pomoci počítačového světa ovládnout svět skutečný, se stávají vojáci, policisté, politici, novináři…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Opět super napínavý thriller. Spousta akčních scén a zvratů. Výborně měla nakročeno i romantická linka Wallace - Ashová. Ach jo, škoda, že to dopadlo úplně jinak, než jsem čekala. Každopádně jsem moc zvědavá na třetí díl.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Adam Hamdy

Adam Hamdy

Adam Hamdy je britský spisovatel, scenárista a filmař. Vystudoval práva na Oxfordu a filozofii na Londýnské univerzitě. Na literární scéně si získal věhlas nejprve svými autorskými komiksy. V psychologickém thrilleru Kyvadlo zužitkoval znalosti strategického konzultanta pro světové značky podnikající v oblasti lékařství, robotiky a jiných moderních technologií. Hamdy žije s manželkou a třemi dětmi v anglickém Shropshiru.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM