EN

Bílá tma

Zdenka Hamerová


Kolem domova pro seniory se děje něco podivného
Rita se dostala do velkých nesnází. Po rozvodu se musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat v domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788026710806
Datum vydání 01.03.2018
Věk od 18
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Detektivky
Hmotnost 0,359
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Markéta, které nikdo neřekne jinak než Rita, se dostala do velkých nesnází. Rozvedená a bez prostředků se s dětmi musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat jako sestra v nedalekém Domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Souvisí to s domovem pro seniory? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Sandra Procházková
Velmi čtivě napsaná kniha. Po záhadné smrti jedné ošetřovatelky v domě seniorů na její místo nastoupí její kamarádka a postupně začne odhalovat spoustu záhadných detailů, které ji nakonec dovedou k odhalení nejen vraha své kamarádky, ale ohrozí i její život. Kniha o tom, kam až může vést chorobná žárlivost. Určitě stojí za to, si ji přečíst.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Zdenka Hamerová

Zdenka Hamerová

Zdenka Hamerová se narodila a vyrůstala v Lysé nad Labem. Studovala na Střední zemědělské škole v Brandýse nad Labem, nyní působí jako ředitelka Kulturního a informačního centra v Sadské. Je vdaná a má tři děti. Už od dětství vymýšlela příběhy, ale kariéru spisovatelky nastartovala až v roce 2005 knihou Zasloužíš si smrt. Její prózy by se daly označit jako psychologické thrillery, nevystupuje v nich žádný vyšetřující detektiv, naopak se hlavní hrdinové většinou musejí z ohrožení života dostat svépomocí.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM