Bílá tma | Albatrosmedia.cz
EN

Bílá tma

Zdenka Hamerová

4,8
( 6 )

Kolem domova pro seniory se děje něco podivného
Rita se dostala do velkých nesnází. Po rozvodu se musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat v domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788026710806
Datum vydání 01.03.2018
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice Detektivky
Hmotnost 0,359
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Markéta, které nikdo neřekne jinak než Rita, se dostala do velkých nesnází. Rozvedená a bez prostředků se s dětmi musela vrátit do rodného městečka, kde začala pracovat jako sestra v nedalekém Domově pro seniory. Podle její kamarádky Lídy tam ale není všechno v pořádku. Jenže než Ritě prozradí svá zjištění, je nalezena mrtvá. Dům, kde teď Rita s dětmi bydlí, je v podstatě na samotě. Přesto se tam mrazivou nocí ozývá dětský pláč. Jak je to možné? A proč Lída zemřela? Souvisí to s domovem pro seniory? Rita hledá odpovědi a samotné jí při tom jde o život.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Sandra Procházková
Velmi čtivě napsaná kniha. Po záhadné smrti jedné ošetřovatelky v domě seniorů na její místo nastoupí její kamarádka a postupně začne odhalovat spoustu záhadných detailů, které ji nakonec dovedou k odhalení nejen vraha své kamarádky, ale ohrozí i její život. Kniha o tom, kam až může vést chorobná žárlivost. Určitě stojí za to, si ji přečíst.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM