EN

Temná krása

Mary E. Pearsonová


Závěrečný díl úspěšné trilogie Falešný polibek
Lia sice přežila zajetí ve Vendě, ale teď se musí vypořádat s ještě větším problémem. Hrozí totiž, že dojde ke zničení jejího království. A pouze ona to může zastavit. Lia se tak musí stát tou, kterou nikdy nechtěla být – První dcerou Morrighanu. Musí se vypořádat se zrádci, překonat nepředstavitelné překážky a konečně přijmout to, kým je. Protože osud všech království závisí jen a jen na ní.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název The Beauty of Darkness
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Jašová
Počet stran 512
EAN 9788075445308
Datum vydání 09.04.2018
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,749
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Lia sice přežila zajetí ve Vendě, ale teď se musí vypořádat s ještě větším problémem. Hrozí totiž, že dojde ke zničení jejího království. A pouze ona to může zastavit. Lia se tak musí stát tou, kterou nikdy nechtěla být – První dcerou Morrighanu –, vypořádat se se zrádci, překonat nepředstavitelné překážky a konečně přijmout to, kým je. Protože osud všech království závisí jen a jen na ní.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kroniky pozůstalých"

Hodnocení čtenářů

Milena Kvapilová
Tato trilogie je ÚŽASNÁ! Neskutečně čtivá, napínavá, plná zvratů a tak málo předvídatelná. Autorka stvořila úžasný svět, který vtáhne a nepustí. Postavy, které si zamilujete a držíte jim palce i na nohou :) A konec? Moc se mi líbilo, jak autorka nastínila budoucnost jednotlivých postav, jak se našly a s kým... :-) Rozhodně doporučuji. A i když je trilogie primárně určena náctiletým, skvěle se u ní budou bavit i starší ročníky, sama jsem toho důkazem ;-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová je autorkou několika velmi úspěšných knih. Již odmala chtěla být spisovatelkou, což se jí podařilo, neboť psaní knih se věnuje na plný úvazek. Žije v Carlsbadu v Kalifornii společně se svým manželem a dvěma zlatými retrívry. Napsala již několik úspěšných knih, ale proslavila ji především série Falešný polibek.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM