EN

O životě bez odpadu s blogerkami z Czech Zero Waste
Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Poradí vám, jak s životem bez odpadu začít, jak v praxi řešit některá bezodpadová rozhodnutí, jak přistupovat k běžným činnostem po vzoru zero waste – od úklidu, vaření, oblékání, až po cestování a život s dětmi.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 352
EAN 9788026427995
Datum vydání 28.10.2019
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,888
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Poradí vám, jak s životem bez odpadu začít, jak v praxi řešit některá bezodpadová rozhodnutí, jak přistupovat k běžným činnostem po vzoru zero waste – od úklidu, vaření, oblékání, až po cestování a život s dětmi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Markéta Sedláčková
Jediná "zero-waste" kniha z české produkce, kterou se podle mě opravdu vyplatí mít doma. Je přehledně strukturovaná, a i když se nejedná o jeden čtivý příběh, jednotlivé oblasti, kterým se autorky věnují, jsou prokládané jejich reálnými zkušenostmi a pohledem na věc, které doplňují velmi pečlivě podložené informace v "encyklopedické" části, a díky tomu se i tak čte skvěle. Pokrývají snad všechny oblasti života a k jednotlivým návodům se pravidelně vracím. Pokud někdo váhá, jestli zrovna tady dát přednost koupi před půjčením, tak velmi doporučuji.
Tereza Gubalova
Právě jsem dočetla a jsem nadšená! Není to jen pěkně strukturovaná příručka plná zajímavých faktů, ale i velmi čtivá kniha, s vtipnými příběhy a mnoha praktickými radami. Oceňuji, že se autorky staví k problému komplexně a navrhují řešení jak žít v souladu s přírodou ve všech možných sférách života. Některé kapitoly mají mnohem větší přesah a přiměly mě přemýšlet o tom, jak minimalismus může vlastně život zjednodušit…

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM