Život skoro bez odpadu | Albatrosmedia.cz
EN
3,5
( 2 )

O životě bez odpadu s blogerkami z Czech Zero Waste
Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Poradí vám, jak s životem bez odpadu začít, jak v praxi řešit některá bezodpadová rozhodnutí, jak přistupovat k běžným činnostem po vzoru zero waste – od úklidu, vaření, oblékání, až po cestování a život s dětmi.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 352
EAN 9788026427995
Datum vydání 28.10.2019
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,888
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Poradí vám, jak s životem bez odpadu začít, jak v praxi řešit některá bezodpadová rozhodnutí, jak přistupovat k běžným činnostem po vzoru zero waste – od úklidu, vaření, oblékání, až po cestování a život s dětmi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Markéta Vaňková
Ačkoliv mě ekologicky zaměřené knihy zajímají, tuhle jsem četla asi půlrok. Bohužel není psaná úplně čtivě a je to takové "neslané-nemastné". Za mně poměrně zklamání z knížky, na kterou jsem dlouho čekala a vlastně mi připadá jak taková knížka na čtení z nudy než něco, do čeho bych se s radostí zabořila...

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM