Dominik Vodička: Tančím s láskou | Albatrosmedia.cz
EN

Dominik Vodička: Tančím s láskou

Jana Karasová, Dominik Vodička

5,0
( 1 )

Životopis úspěsného tanečníka
Dominik Vodička je tanečník, který získal titul Krále tanečního parketu ve StarDance, a zároveň držitel nejprestižnějšího českého divadelního ocenění Thálie. Jaká byla cesta, která ho k těmto úspěchům dovedla? Ponořte se společně s Dominikem do jeho vzpomínek, prožijte s ním soutěže, dřinu v tanečních sálech a na konzervatoři, ale i první lásky a zklamání. Nakoukněte do zákulisí divadel i soutěže StarDance. A zjistěte, že ačkoli tančit perfektně je velkou devízou, nejdůležitější je tančit s láskou.

Detailní informace

Žánr životopis
Jazyk čeština
Počet stran 296
EAN 9788026440826
Datum vydání 21.02.2022
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dominik Vodička je tanečník, který získal titul Krále tanečního parketu ve StarDance, a zároveň je držitelem nejprestižnějšího českého divadelního ocenění Thálie. Jaká ale byla cesta, která ho k těmto úspěchům dovedla?

Ponořte se společně s Dominikem do jeho vzpomínek, prožijte s ním taneční soutěže, dřinu v tanečních sálech a na konzervatoři, ale i první lásky a zklamání. Nakoukněte s ním do zákulisí divadel i soutěže StarDance. A zjistěte, že ačkoli tančit perfektně je velkou devízou, nejdůležitější je nakonec tančit především s láskou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM