EN

Dominik Vodička: Tančím s láskou

Jana Karasová, Dominik Vodička


Životopis úspěsného tanečníka
Dominik Vodička je tanečník, který získal titul Krále tanečního parketu ve StarDance, a zároveň držitel nejprestižnějšího českého divadelního ocenění Thálie. Jaká byla cesta, která ho k těmto úspěchům dovedla? Ponořte se společně s Dominikem do jeho vzpomínek, prožijte s ním soutěže, dřinu v tanečních sálech a na konzervatoři, ale i první lásky a zklamání. Nakoukněte do zákulisí divadel i soutěže StarDance. A zjistěte, že ačkoli tančit perfektně je velkou devízou, nejdůležitější je tančit s láskou.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr životopis
Ilustrátor Jan Zátorský
Jazyk čeština
Počet stran 296
EAN 9788026440826
Datum vydání 21.02.2022
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,487
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dominik Vodička je tanečník, který získal titul Krále tanečního parketu ve StarDance, a zároveň je držitelem nejprestižnějšího českého divadelního ocenění Thálie. Jaká ale byla cesta, která ho k těmto úspěchům dovedla?

Ponořte se společně s Dominikem do jeho vzpomínek, prožijte s ním taneční soutěže, dřinu v tanečních sálech a na konzervatoři, ale i první lásky a zklamání. Nakoukněte s ním do zákulisí divadel i soutěže StarDance. A zjistěte, že ačkoli tančit perfektně je velkou devízou, nejdůležitější je nakonec tančit především s láskou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Petra Hošková
Nechte se vnést do příběhu skvělého tanečníka a prožijte společně s ním jeho úspěšnou cestu... Kniha je velmi čtivá, nemůžete se odtrhnout. Máte pocit, jako byste vše prožívali s Dominikem. Všem doporučuji, pro mě to byl velký čtenářský zážitek!
Kateřina Šumníková
Kniha Tančím s láskou odkrývá životní příběh mladého tanečníka, který je plný opravdovosti, lidskosti, velké píle, odvahy, statečnosti, trpělivosti a schopnosti zapřít se a nevzdávat se. Dominik nás vtahuje do svých nejtajnějších komnat a ukazuje, že za každým životním úspěchem nestojí jen osobní odhodlání, ale i nezaměnitelná podpora rodiny a nejbližších přátel. Jana Karasová popsala Dominikův bohatý život naprosto reálně, bez duchabolných frází, ale přitom s citem a porozuměním tanečnímu světu. Dominikova trenérská taktovka ruku v ruce s hluboce promyšlenou choreografií dokáže změnit život jednotlivce k lepšímu a přispět k radostnějšímu prožívání každého všedního dne. Jsem přesvědčena, že kniha přispěje k poznání, že tanec ač jen amatérský je krásnou terapií duše i těla.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM