EN

Dominik Vodička: Tančím s láskou

Jana Karasová, Dominik Vodička


Životopis úspěsného tanečníka
Dominik Vodička je tanečník, který získal titul Krále tanečního parketu ve StarDance, a zároveň držitel nejprestižnějšího českého divadelního ocenění Thálie. Jaká byla cesta, která ho k těmto úspěchům dovedla? Ponořte se společně s Dominikem do jeho vzpomínek, prožijte s ním soutěže, dřinu v tanečních sálech a na konzervatoři, ale i první lásky a zklamání. Nakoukněte do zákulisí divadel i soutěže StarDance. A zjistěte, že ačkoli tančit perfektně je velkou devízou, nejdůležitější je tančit s láskou.

Detailní informace

Žánr životopis
Jazyk čeština
Počet stran 296
EAN 9788026440826
Datum vydání 21.02.2022
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,487
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dominik Vodička je tanečník, který získal titul Krále tanečního parketu ve StarDance, a zároveň je držitelem nejprestižnějšího českého divadelního ocenění Thálie. Jaká ale byla cesta, která ho k těmto úspěchům dovedla?

Ponořte se společně s Dominikem do jeho vzpomínek, prožijte s ním taneční soutěže, dřinu v tanečních sálech a na konzervatoři, ale i první lásky a zklamání. Nakoukněte s ním do zákulisí divadel i soutěže StarDance. A zjistěte, že ačkoli tančit perfektně je velkou devízou, nejdůležitější je nakonec tančit především s láskou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Petra Hošková
Nechte se vnést do příběhu skvělého tanečníka a prožijte společně s ním jeho úspěšnou cestu... Kniha je velmi čtivá, nemůžete se odtrhnout. Máte pocit, jako byste vše prožívali s Dominikem. Všem doporučuji, pro mě to byl velký čtenářský zážitek!
Kateřina Šumníková
Kniha Tančím s láskou odkrývá životní příběh mladého tanečníka, který je plný opravdovosti, lidskosti, velké píle, odvahy, statečnosti, trpělivosti a schopnosti zapřít se a nevzdávat se. Dominik nás vtahuje do svých nejtajnějších komnat a ukazuje, že za každým životním úspěchem nestojí jen osobní odhodlání, ale i nezaměnitelná podpora rodiny a nejbližších přátel. Jana Karasová popsala Dominikův bohatý život naprosto reálně, bez duchabolných frází, ale přitom s citem a porozuměním tanečnímu světu. Dominikova trenérská taktovka ruku v ruce s hluboce promyšlenou choreografií dokáže změnit život jednotlivce k lepšímu a přispět k radostnějšímu prožívání každého všedního dne. Jsem přesvědčena, že kniha přispěje k poznání, že tanec ač jen amatérský je krásnou terapií duše i těla.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM