EN

Má lady Jane

Cynthia Handová


Historie se nemusí brát příliš vážně… Dopřejte si královskou zábavu!
Jana Greyová má za sebou totéž, co řada šlechtičen před ní: svatbu s naprosto cizím mužem. Navíc má tu smůlu, že sňatkem se ocitla přímo uprostřed politického komplotu, který svrhl z trůnu jejího bratrance, krále Eduarda, a z ní udělal královnu. Na celých devět dní! Má opravdu vládnout, nebo řešit, že má hrad plný spiklenců a její novomanžel se ve dne proměňuje v koně? Fantasy na motivy historických událostí, které ale nebere příliš vážně.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název My Lady Jane
Původní jazyk angličtina
Překladatel Romana Bičíková
Počet stran 408
EAN 9788025333815
Datum vydání 12.10.2017
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,507
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

New York Times bestseller

Šestnáctiletá Jana Greyová má za sebou totéž, co řada šlechtičen před ní: svatbu s naprosto cizím mužem. Navíc má tu smůlu, že sňatkem se ocitla přímo uprostřed politického komplotu, který svrhl z trůnu jejího bratrance, krále Eduarda, a z ní udělal královnu. Na celých devět dní!

Má opravdu vládnout, nebo spíš řešit, že má hrad plný spiklenců a její novomanžel se ve dne proměňuje v koně?

Originální fantasy na motivy historických událostí, které ale nebere příliš vážně. Čeká vás dokonalý černý humor, nadsázka, láska, dobrodružství a dokonce i troška magie.

Kniha sklízí nadšené ohlasy čtenářů a bodovala v několika prestižních anketách jako nejlepší young adult kniha roku 2016.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Má lady Jane"

Hodnocení čtenářů

Veronika Hřivnáčová
Skvělá oddechovka plná trhlého humoru i s trochou romantiky. Knížka mě moc bavila a přečetla jsem ji skoro na jeden zátah
Lenka Šnebergerová
Příběh plný humoru a takové pohádkové romantiky. Dva hlavní hrdinové si k sobě hlesají cestu skrz prokletí a zároveň řeší složité situace ve které se ocitli. Kniha mě neskutečně bavila a určitě doporučuji:-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Cynthia Handová

Cynthia Handová

Vyrostla v jihovýchodním Idahu. Od malička miluje čtení a svou první povídku napsala už v šesti letech, hned jak se naučila psát. Na druhém stupni jí učitelka řekla, že se jednoho dne určitě stane spisovatelkou – což se také splnilo. Vyučuje tvůrčí psaní na Pepperdine University v Kalifornii, ale se svým manželem a synem žije ve státě Idaho. Jejím nejznámějším knižním počinem je trilogie Nadpozemská.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM