EN

Hraničářův učeň - Ledová země

John Flanagan


Třetí kniha příběhů o hraničáři Willovi a jeho přátelích
Třetí kniha série příběhů o Willovi a jeho přátelích Will a Evanlyn plují do Skandie jako zajatci kapitána skandijské vlčí lodě Eraka. Halt přísahal, že Willa zachrání, a udělá vše pro to, aby svůj slib dodržel – dokonce poruší přísahu hraničáře a král je nucen ho vypovědět z Araluenu. Horác, který rovněž chce jet hledat Willa, se k němu připojí a oba společně zamíří přes Galiku do Skandie.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Ranger's Apprentice 3. The Icebound Land
Počet stran 288
EAN 9788025230084
Datum vydání 01.04.2014
Věk od 12
Formát 127x198 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,34
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Will a Evanlyn plují do Skandie jako zajatci kapitána skandijské vlčí lodě Eraka. Halt přísahal, že Willa zachrání, a udělá vše pro to, aby svůj slib dodržel – dokonce poruší přísahu hraničáře a král je nucen ho vypovědět z Araluenu. Horác, který rovněž chce jet hledat Willa, se k němu připojí a oba společně zamíří přes Galiku do Skandie. Cestou je neustále obtěžují galičtí potulní rytíři, neblaze proslulí spíš jako lupiči

a hrdlořezové. Přijedou do Skandie včas, aby Willa a Evanlyn zachránili?

Další tituly z řady "Hraničářův učeň"

Hodnocení čtenářů

Adéla Vrbová
Tak musím říct, že tento díl nebyl tak dobrý, jako ty dva předchozí. První polovina knihy se mi hrozně táhla a přišla mi celkem nezajímavá. A trošku mi vadilo přeskakování z jedné dějové linky do druhé při každé kapitole. Chápu, že to pro děj celé knihy bylo důležité, ale mohlo to být méně časté. Myslím, že by to celkově ničemu nevadilo. Postupně se to začalo trošku zlepšovat a můj prvotní strach, že knihu nedočtu, nakonec zmizel. Závěr už byl o mnoho lepší, zakončení celé knihy bylo hezké. Každopádně, i když se mi třetí díl tolik nelíbil, chystám se na další díl s důvěrou, že bude mnohem lepší než tento a že se vrátí ta prvotní jiskra celého příběhu, která mě tak zaujala.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM