EN

Hraničářův učeň - Rozvaliny Gorlanu

John Flanagan


První kniha příběhů o hraničáři Willovi a jeho přátelích
Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Ranger's Apprentice 1. The Ruins of Gorlan
Původní jazyk angličtina
Počet stran 272
EAN 9788025230060
Datum vydání 01.03.2015
Věk od 12
Formát 127x198 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,32
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Will je na svůj věk malý, ale zato je hbitý a neobyčejně bystrý. Celý život snil o tom, že se stane slavným rytířem jako jeho otec, kterého nikdy nepoznal, ale do bojové školy na hradě Redmontu ho pro malý vzrůst nepřijmou. Místo toho se dostane do učení k Haltovi, tajemnému hraničáři, jehož záhadnou schopnost neviditelně se pohybovat lidé přičítají černé magii. Will se postupně učí používat zbraně hraničáře: luk

a šípy, saxonský a vrhací nůž, maskovací pláštěnku a houževnatého malého ponyho. Ačkoli Will nemá meč ani velkého koně, po kterých tolik toužil, zjistí, že dobrý hraničář je pro království stejně důležitý jako slavný rytíř.

Další tituly z řady "Hraničářův učeň"

Hodnocení čtenářů

Adéla Vrbová
Tak mám dočteno a musím říct, bylo to úžasné. Příběh je chytlavý, zajímavý a krásně odsýpá. Kapitoly jsou kratší, což mi při čtení vyhovuje. Nenapadlo by mě, že si mě kniha tak získá. Takže všem vřele doporučuji. A já? Jsem velmi zvědavá, jak se bude Willův příběh vyvíjet dál, takže jdu listovat stránkami další knihy o Hraničářově učni a už se na to moc těším ♥

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
John Flanagan

John Flanagan

John Flanagan se proslavil dobrodružnými romány ze sérií Hraničářův učeň a Bratrstvo. Jeho knihy vycházejí ve více než stovce zemí, pravidelně se objevují v žebříčku bestsellerů podle New York Times a získaly řadu nominací a cen za literaturu pro děti a mládež. John, bývalý scenárista televizních seriálů a reklam, žije se svou ženou na přímořském předměstí australského Sydney.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM