EN

Detektivové z Tawcesteru: Zavražděná vévodkyně

Simon Brett


Vyšetřování dalšího detektivního případu aristokratického dua!
Vyšetřování dalšího detektivního případu aristokratického dua, které čtenáře provede opiovým doupětem v londýnské čtvrti Limehouse, skotským hradem nebo starým cornwallským dolem na cínovou rudu, aby nakonec vyvrcholilo napínavým soubojem v samotném nervovém centru proradného Společenství Krvavé ruky.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Blotto Twins
Původní jazyk angličtina
Překladatel David Sajvera
Počet stran 248
EAN 9788073889661
Datum vydání 13.10.2014
Věk od 15
Formát 120x180 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,238
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Extrémně urozený, avšak poněkud slabomyslný aristokrat Blotto a jeho extrémně inteligentní a krásná sestra Twinks se účastní víkendového dýchánku na jednom venkovském sídle, když dojde k maléru. Jejich hostitelka, vévodkyně vdova z Melmontu je zavražděna. Amatérský detektiv, který je shodou okolností také přítomen, obviní z vraždy Corkyho Froggeta, osobního řidiče rodiny Lyminsterů. Blotto a Twinks mohou Corkyho nevinu dokázat pouze jediným způsobem: odhalením skutečného pachatele.

Tak začíná vyšetřování dalšího detektivního případu aristokratického dua, které čtenáře provede opiovým doupětem v londýnské čtvrti Limehouse, skotským hradem, starým cornwallským dolem na cínovou rudu, aby nakonec vyvrcholilo napínavým soubojem v samotném nervovém centru proradného Společenství krvavé ruky.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektivové z Tawcesteru"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM