EN

Detektivové z Tawcesteru: Dcera svrženého krále

Simon Brett


Simon Brett, autor hitu Prevítem snadno a rychle, opět ve skvělé formě.
Simon Brett není autorem jen hitu Prevítem snadno a rychle. Důkazem je nová detektivní série Detektivové z Tawchesteru. Je plná typického humoru, zvratů a sarkasmu a to vše zabalené do svižné detektivní zápletky. Děj se odehrává na začátku 20. století a detektivní zápletky v nich řeší dvojice aristokratických sourozenců Blotto a Twinks.

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Blotto Twins
Původní jazyk angličtina
Překladatel David Sajvera
Počet stran 224
EAN 9788073888749
Datum vydání 28.07.2014
Věk od 15
Formát 130x190 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,223
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Anglický spisovatel Simon Brett se u nás proslavil zejména „prevítovskou“ sérií (Prevítem snadno a rychle), v Anglii je ale známější jako autor detektivek. Vytvořil čtyři série klasických detektivních příběhů vyznačujících se výstředními charaktery postav, náhlými zvraty a nebývalým humorem. Kniha Detektivové z Tawcesteru: Dcera svrženého krále je prvním dílem Brettovy nejnovější detektivní série. Děj se odehrává na začátku 20. století a detektivní zápletky v nich řeší dvojice aristokratických sourozenců Blotto a Twinks.

Za celoživotní přínos detektivnímu žánru obdržel Brett v roce 2014 prestižní ocenění Diamantová dýka. Děj se odehrává na začátku 20. století a detektivní zápletky v nich řeší dvojice aristokratických sourozenců Blotto a Twinks.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektivové z Tawcesteru"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM